רוב בעלי העסקים מבינים את הערך של יצירת תוכן אינטרנטי איכותי ואת החשיבות של פיתוח אתר אינטרנט רספונסיבי של החברה. עם זאת, תהליך הבחירה של חברת אחסון אתרים אמינה זוכה לעתים קרובות להתעלמות או לזלזל.

כאשר בעלי עסקים לוקחים את הזמן לבחור חברת אחסון אתרים אמינה, הם מבטיחים שהאתר שלהם יישאר נגיש ומאובטח בכל עת. בחירה אקראית של מארח אתרים, בהתבסס על משהו כמו תמחור בלבד, עלולה להניב תוצאות הרות אסון. למד בדיוק מה זה אירוח אתרים, למה זה חשוב והטיפים הטובים ביותר שלנו לבחירת חברת אחסון המתאימה לעסק שלך.

מה זה אחסון אתרים?

כדי שאתר יוצג על ידי מישהו אחר מלבד היוצר שלו, מארח אתרים חייב להיות מעורב. האירוח, הנעשה בדרך כלל על ידי ספק צד שלישי, מאפשר גישה לאתר על ידי אנשים אחרים באינטרנט. אירוח אתרים מספק גם מקום מאובטח לאחסון הקידוד של אתר האינטרנט – כל תמונה, סרטונים או טקסט המופיעים באתר. אחסון זה מבטיח אבטחה גבוהה יותר לאתר ולכל תוכנו. מארח אתרים יכול לספק תמיכה טכנית נוספת ושיפורים כך שלמבקרים תהיה חוויה חיובית יותר באינטראקציה עם האתר, הודות למהירויות טעינה ויעילות מהירות יותר.

דוגמאות למארחי אתרים הם Cloudways, BlueHost ו-GoDaddy. חברות אלו מספקות אחסון אתרים, בין היתר. כמעט כל אחד עם אתר אינטרנט צריך אחסון אתרים, בין אם זה אתר לעסק שלו או תחביב.

מדוע חשוב לבחור בחברת אחסון אתרים טובה?

כל חבילת שירותי אירוח אתרים מציעה תכונות ורמות שונות של אחסון ואבטחה. חשוב לקחת בחשבון את תכונות האירוח שאתה צריך ולתת להם להנחות את ההחלטה שלך לגבי ספק. תכונה אחת שהיא חובה מוחלטת היא רמת אבטחה גבוהה, שכן פרצות אבטחה, נתונים או קידוד מושחתים ותוכן גנוב פירושם עבודה רבה יותר עבורך בחלק האחורי ואפשרות אובדן מכירות במהלך זמן ההתאוששות.

מארח האינטרנט הנכון יספק גם יציבות טכנית לאתר שלך. אתרים שבדרך כלל יש להם זמני השבתה ארוכים עקב בעיות אירוח רואים לרוב ירידה בדירוג החיפוש שלהם. אם האתר שלך מושבת, מנועי החיפוש לא יכולים לגשת לתוכן הנהדר שפיתחת ולהוסיף לאינדקס. זה יכול להשפיע לרעה על דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש ולהפחית את אמינות החברה שלך. תוצאה של שני התרחישים היא ירידה צפויה במכירות ובמעורבות לקוחות מקוונים.

עם שירות אירוח אתרים נכון, תקבל אבטחה גבוהה יותר, ביצועי אתר טובים יותר וזמני תגובה ותמיכה טכנית. ככל שתשקיע יותר בביצועי האתר ובשיפור חוויות המבקרים, כך ההכנסה שלך תגדל. אחרי הכל, בעלי עסקים צריכים לרצות להשאיר את הצרכנים מעורבים באתרים שלהם, מכיוון שזה בדרך כלל מגדיל את המכירות.

כיצד אוכל לבחור שירות אחסון אתרים?

להלן 10 טיפים שיעזרו לבעלי עסקים לבחור את מארח האינטרנט המתאים לאתר החברה שלהם. ביצוע שלבים אלה תמנע טעויות שעלולות ליצור בעיות גדולות עבור החברה שלך מאוחר יותר. הקפד גם לשקול את בוני האתרים ואת שירותי העיצוב הטובים ביותר כדי להפוך את האתר של העסק שלך לטוב ביותר שהוא יכול להיות.

1. קבע איזה סוג של מארח אתרים אתה צריך.

הבנת הצרכים של העסק שלך יכולה לעזור לצמצם את אפשרויות אירוח האינטרנט שלך. אם אתה מתכנן לבנות אתר הכולל בלוגים בווידאו, סטרימינג בשידור חי 24 שעות ביממה ויכולת למבקרים להירשם ולהעלות סרטונים משלהם, האתר שלך ידרוש יותר תכונות מאשר מישהו שמשתמש באתר שלו כקורות חיים וירטואליים. אתרים שמקבלים הרבה תעבורה יומית סביר להניח שלא יתפקדו היטב בשרת אינטרנט משותף מכיוון שהשרתים הללו נועדו להכיל הרבה אתרים קטנים שיש להם דרישות מוגבלות.

2. בחר את חבילת האחסון המתאימה.

עסקים קטנים רבים פונים לאירוח משותף כדרך לחסוך כסף, אך עם תג המחיר הקטן יותר מגיע סיכון גדול יותר לזמני תגובה איטיים של האתר. ככל הנראה זה נובע מזרם של תעבורה בשרת עם רוחב פס מוגבל. אתרים איטיים מרחיקים את הלקוחות ויכולים לעלות לכם הרבה. אפשרות כמו שרת פרטי וירטואלי (VPS) היא מעט יותר יקרה, אך היא מספקת ביצועי אינטרנט מהירים ואיכותיים יותר ומספקת חווית לקוח טובה יותר. אירוח VPS הוא אפשרות יעילה יותר עבור אתרים גדולים יותר עם תנועה צפויה גבוהה יותר.

3. קרא ביקורות של חברות אחסון אתרים.

עיין באתרי אינטרנט בעלי מוניטין בעת ​​מחקר מהימנות והמוניטין של מארחי אתרים. מחקר של חברת אירוח אתרים באמצעות ביקורות של צד שלישי מועיל בגילוי בעיות עקביות או תלונות של משתמשים נוכחיים או קודמים. שימו לב איך החברה מגיבה לתלונות, אם החברה בכלל מגיבה. זה ייתן לך מושג איך ספק האירוח מתמודד עם לקוחות לא מרוצים.

4. קבל את רוחב הפס המתאים.

בעוד שרוב האתרים החדשים אינם משתמשים ברוחב פס רב, חשוב להשאיר מקום לצמיחה. ודא שחברת אירוח אתרים שתבחר לא נועלת אותך לכמות מסוימת של רוחב פס ואז גובה ממך עמלות נוספות אם תצטרך לשנות את תוכנית האירוח שלך מאוחר יותר. [קרא מאמר קשור: מהי מהירות האינטרנט הטובה ביותר עבור העסק שלך?]

5. אל תתקבעו על המחיר.

כאשר אתה בעל עסק חדש עם תקציב מוגבל, הרשמה לחברת אירוח אתרים המציעה את המחיר הנמוך ביותר עשויה להיות מפתה מאוד. עד כמה שזה נשמע קלישאתי, זכרו שאתם מקבלים את מה שאתם משלמים עליו. המחיר הזול ביותר עשוי להיות שרתים איטיים, שירות לקוחות גרוע, השבתה מתמדת או קשר לאלפי אתרים לא מקצועיים.

6. קרא את תנאי השימוש.

רוב האנשים מקבלים את תנאי השירות של החברה מבלי לטרוח לקרוא בדיוק למה הם מסכימים, וכתוצאה מכך עמלות, מדיניות ומגבלות לא רצויות שעליך להיות מודע אליהן. תנאי השירות כוללים בדרך כלל את מדיניות ההחזרים, שחשוב לדעת למקרה שתהיה לך חוויה שלילית או תמצא שירות טוב יותר בהמשך.

7. בדוק את שירות הלקוחות.

כאשר חוקרים חברות אחסון אתרים, תמיד חפשו דרך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של הספק. האם תוכל ליצור איתם קשר במהירות ובקלות באמצעות דואר אלקטרוני, צ'אט או טלפון? אם כן, מעולה. עכשיו בדוק אותם. ראה כיצד תמיכת לקוחות מגיבה לשאלות שלך כדי שתוכל להעריך את איכות שירות הלקוחות שהם מספקים. הקפד לבדוק כל תכונת תמיכה לפני שאתה רוכש שירותים כלשהם כדי לראות אם הם עונים על צרכי החברה שלך.

8. הכר את תוכנית הגיבוי.

זה לא באמת משנה למה האתר שלך מושבת או למה איבדת את הנתונים של האתר שלך. אתה רק צריך לדעת אם לחברת אירוח אתרים שאתה עובד איתה יש תוכנית גיבוי שתעזור לך להתאושש. זה יכול לעלות מאות או אפילו אלפי דולרים לשחזר נתונים, קוד או תוכן שאבדו מאתר אינטרנט. בנוסף, שקול את כל הזמן שייקח כדי ליצור מחדש את כל האתר שלך. בעת חקירת מארחי אינטרנט פוטנציאליים, גלה כיצד הם מטפלים בתרחישים הגרועים ביותר.

9. שאל על תכונות אבטחה.

פרצות אבטחה קורות, אפילו לחנות האמא והפופ בעיירה הקטנה ההיא באיידהו. ודא שלחברת אירוח האינטרנט שלך יש Secure Sockets Layer (SSL) כדי להגן על המידע הפרטי של הלקוחות שלך. זה חיוני כדי להקל על עסקאות מקוונות בטוחות ומאובטחות וצריך להיות תכונה שמספקת חברת אירוח אתרים.

10. הימנע מהבחור החדש שלא יכול להתמודד עם צמיחה.

חברות אחסון אתרים חדשות מציעות לעתים קרובות מחירים נמוכים, בתקווה שהן יפצו על כך עם זרם גדול של לקוחות. עם זאת, רוב חברות האחסון החדשות אינן מצוידות לנהל כל כך הרבה לקוחות בבת אחת בהצלחה. עדיף להישאר עם חברה מבוססת יותר שיכולה להתמודד עם צמיחה מבלי להתפשר על חוויות הלקוחות שלה.

כאשר חברת אחסון אתרים חווה צמיחה מהירה מדי ואין לה משאבים לטפל בה, הדבר יוצר בעיות לבעלי עסקים, כמו השבתה, טעינת דפים אטית, אובדן הכנסות והשפעות שליליות על דירוג החיפוש. מארח האינטרנט שלך מספק חלון ראווה וירטואלי לעסק שלך. כדאי לבחור בקפידה חלון ראווה וירטואלי בדיוק כפי שהייתם בוחרים בחזית פשוטה. דע את הצרכים שלך, קרא את החוזה, ערוך מחקר ושאל על בעיות אבטחה לפני בחירת מארח אתרים לעסק שלך. למידע נוסף על בירור השאלות החיוניות שיש לשאול את מפתח האינטרנט שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *