האקדמיה לשיווק דיגיטלי 2100

מודאגים שיהיה גל שני? הכירו: זו הדרך לייצר השלמת הכנסה אונליין, שתשמור על יציבות פרנסתכם בשגרה ובחירום

אנחנו הישראלים מאוד חמים וקרובים, וקצת פחות נוטים להיות ממושמעים. עם ההקלות בהנחיות ו”אווירת סוף קורונה” המדומה, ייתכן שאכן נמצא את עצמנו שבים בקרוב לשגרה: שגרת ההסגר
כך תהיו מוכנים למצב נוסף של צמצום במשק עם רווחים אינטרנטיים כקריירה ראשית או באופן משני – כהשלמת הכנסה. תואר? לא נדרש. ניסיון קודם? ממש לא קריטי.

מאי 2020. בישראל ניתן להריח את ההתרגשות באוויר.
החזרה ההדרגתית, אך המיוחלת – לשגרה המתוקה והמוכרת.
כשרחובות הערים עמוסים לעייפה, ועסקים מיותמים פותחים את זרועותיהם ודלתותיהם שוב לציבור הרחב.

אי אפשר שלא לעצור ולשאול את עצמנו – מה יקרה אם יהיה גל שני של הסגר בבתים, ואיך ניתן להיערך בהתאם?

רבים מהישראלים מעדיפים לעצום את העיניים ולדבוק באופטימיות עד אין קץ, כאשר אחרים שרויים בחשש כבד מהמצב, לרבות בעלי עסקים, שמצהירים בגלוי: “צמצום נוסף במשק ואנחנו סוגרים את הבסטה.”

כל פיסת יציבות אישית ולאומית מושתתות על משענת קנה רצוץ; הבסיס הרעוע שהוא התקווה. התקווה שהחזרה לשגרה תעבור באופן חלק, כאשר שאננות ואי היערכות לתרחיש הנגדי – עלולות לעלות לנו ביוקר.

רכבת ריקה במשבר הקורונה

קרון רכבת ריק בתקופת הקורונה – עד מתי הנוף הזה יישאר נוכח בחיינו?

כידוע, אנחנו הישראלים מתאפיינים בהיותנו עם קרוב, חם, מחבק ומנשק. אי אפשר להכחיש שמשמעת וציות מלא הם קצת פחות הצד החזק שלנו.
לא קשה לפספס את ההתרחשות הנוכחית – ההקלות במשק מביאות באופן ישיר להתרופפות בהישמעות להנחיות.

אפילו מדינות בעלות אזרחים צייתנים וקפדניים ביותר, כמו יפן וסינגפור – מצאו את עצמן מתמודדות עם גל שני של עליית ההידבקות בקורונה, ועצרו בשנית את פעילות המשק לטובת חזרה נוספת להסגר בבתים.

גם כאינדיבידואלים וגם כלאום – אין לנו מנוס מאשר להיערך לבאות בקפידה ובחוכמה, על מנת לא למצוא את עצמנו “עם המכנסיים למטה” בשיעורי אבטלה לא נתפסים וחובות שרק הולכים ומעמיקים.

אז מה האלטרנטיבה?

בעולם בו רובנו מתפרנסים במודל השכר לפי שעה, המוגבל לתקרת זכוכית נמוכה שכמעט בלתי אפשרי לפרוץ… ישנו עולם מקצועות שמציג מודל שכר שונה ממה שהכרנו והתרגלנו אליו עד היום.

ניתן לסכם את המודל הזה במשפט אחד: “תעבוד בשביל משהו, והוא ימשיך לעבוד בשבילך

הכירו את מקצועות השיווק הדיגיטלי: מקצועות האונליין הגמישים שמתקיימים באופן אינטרנטי לחלוטין – המרחב המוגן של ימינו.
מגוון התחומים בתוך עולם השיווק הדיגיטלי מהווים אלטרנטיבה מקצועית נוחה כמקצוע ראשי או משני להשלמת הכנסה, ואף כמקצוע גיבוי ליום גשום.

עולם הדיגיטל - מרחב מוגן כלכלית

מה זה אומר בפועל?

מתחת לאף של כולנו, בשקט בשקט, כמעט מבלי שנבחין – רוחש לו מרחב פעיל ורווחי שמגלגל מאות מיליוני שקלים בשנה רק בישראל.

עולם השיווק הדיגיטלי הוא אסופה רחבה של מקצועות אונליין, הכוללים בתוכם קידום מוצרים ושירותים ברחבי האינטרנט.

לעומת התפיסה הרווחת, המשווק הדיגיטלי ממש לא חייב להיות בעל חנות אינטרנטית, ואף לא נדרש להחזיק מוצרים משלו.

המשווק הדיגיטלי הוא מאוד ורסטילי ורב-גוני.
הוא יכול לקדם באופן ממומן או אורגני מוצרים דיגיטליים או פיזיים במגוון דרכים ופלטפורמות, וליהנות מנתח עסיסי של עמלה הישר לכיסו בדרכים שונות.

בין אם המשווק הוא קמפיינר עצמאי שעובד מול בעלי עסקים ומקדם עבורם את שירותיהם ומוצריהם בתמורה לתשלום נאה, ובין אם המשווק עובד כשכיר בחברה שזקוקה לכישוריו המקצועיים ומוכנה לשלם כהוגן –
אפשרויות רבות פרוסות לפניו במקצוע ההייטק העולה והמבוקש הזה, שלא דורש תואר.

שיווק דיגיטלי - עבודה מהמחשב

שיווק דיגיטלי – לעבוד מהמחשב שלך, בזמן ובקצב שלך, מהיכן שתרצה.

אחד המודלים המעניינים ביותר במקצוע השיווק הדיגיטלי, הוא שיווק השותפים.
שיווק השותפים נותן אפשרות לכל משווק לייצר לעצמו ריבוי מקורות הכנסה באופן עצמאי, ללא תלות באף אחד מלבד עצמו.

מה זה אומר? סוחרים רבים משתמשים במודל הזה, ביניהם אף חברות ענק שכולנו מכירים.

הסוחר למעשה מציע לכל משווק שיבחר – את האפשרות המשתלמת לשווק את מוצריו ושירותיו של אותו סוחר בעבור עמלת תיווך על כל מכירה, הישר לחשבון הבנק של המשווק.

בפועל, המשווק יוצר מודעות ומעלה אותן לפלטפורמה שיווקית לבחירתו. אם הוא משתמש בקידום ממומן – הוצאות השיווק כמובן על חשבונו.

כל מכירה שמתבצעת דרכו מזכה אותו אוטומטית ברווח, כאשר מודעה מוצלחת ואולטימטיבית יכולה להפוך כמעט לגמרי ל”שגר ושכח” מבחינת המשווק – ולמעשה להמשיך לייצר לו הכנסה קבועה מבלי עבודה נוספת מצדו כמעט כלל.

לכן, עבור המשווק, זמן כבר לא שווה כסף, כי מה שהוא עובד עבורו – מקבל חיים משל עצמו, וממשיך לעבוד בשבילו.

עולם של אפשרויות פתוח בפני כל מי שירים את הכפפה

משווק השותפים יכול לקדם מוצרים כראות עיניו ולבחירתו ממגוון האפשרויות הקיימות באינטרנט, עבור סוחרים מאומתים בפלטפורמות גדולות ובעלות-שם, ולעשות זאת באופן אנונימי לחלוטין.

גם אתר אינטרנט המקודם באופן אורגני בגוגל, או מוצר מידע כגון קורס או ספר דיגיטליים – יכולים להוות נכסים אינטרנטיים מניבים עבור המשווק, בהוצאות מינימליות ביותר.

ריבוי מקורות ההכנסה והנכסים של המשווק הדיגיטלי הם אלה שלמעשה מבטיחים את יציבותו, בין אם בחירום ובין אם בשגרה.

עיקרון ריבוי מקורות ההכנסה מהווה עבור המשווק עוגן כלכלי, בקיומו המתמיד של מקור פרנסה להישען עליו. זאת לצד שלל האפשרויות הפתוחות לפניו תמיד – בהיותו בעל הכלים לייצר תמיד מקור פרנסה חדש, בין אם מהבידוד בבית, או במהלך טיול מסביב לעולם.

אל תחשבו שזה משחק ילדים

עולם השיווק הדיגיטלי אמנם טומן בחובו אופציות רבות שפתוחות לקהל הרחב, ואפשריות לביצוע למעשה עבור כל אחד שיבחר להרים את הכפפה ולעמול למען פירות ההצלחה שלו. כל זאת ללא צורך בתואר או אפילו בניסיון קודם.

אך חשוב להבין: זה לא אומר שמדובר בכסף קל או התעשרות מהירה, ובטח שזה לא משחק ילדים.

ידע רלוונטי, התעדכנות שוטפת, השקעה, התמדה וראש פתוח – אלה הם מפתחות ההצלחה במקצועות השיווק הדיגיטלי.

כניסה לתחום ללא הכלים המתאימים עלולה לגרום לכם להפסיד כסף.

למה?

נסביר את זה ככה. קידום ממומן נמצא כדרך היעילה ביותר להגדיל את פוטנציאל ההצלחה של המשווק הדיגיטלי.

מה זה אומר? שהמשווק משקיע כסף (כאשר סכום ההשקעה יכול להתחיל מעשרות שקלים בודדים בחודש עד למאות אלפי שקלים בחודש, לבחירתו) על מנת שהמודעות שלו יגיעו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים ורלוונטיים.

ברוב המקרים, המשווק המקצועי יחזיר את סכומי ההשקעה (שבהחלט יכולים להיות גם נמוכים ומינוריים) ובסופו של דבר יצא רווחי מכל הסיפור.
בין אם הכפיל או שילש את הסכום שהשקיע ובין אם הוא ממשיך ומרוויח פי 10 על הכסף.

המשווק שיודע את העבודה היטב יקפיד, למשל, לייעד חלק יחסי מתקציב השיווק עבור ניסויים שונים ובחינה של המודעות הכי רווחיות (טסטינג בשפת המשווקים), ובהמשך יתמיד באופטימזציה – שאלה הם למעשה שינויים, שיפורים ותחזוקה, הן מבחינה טכנית והן מבחינת רענון התוכן. האופטימזציה נועדה על מנת שהמשווק ישאר רווחי, ואף ימשיך ויגדיל את פוטנציאל ההצלחה, והיחס של הרווח אל מול ההוצאות.

מה זה אומר?

זה אומר שאם אתם רוצים להרוויח כסף במקום להפסיד אותו, זה הכרחי ונדרש לגשת לשיווק הממומן עם הכלים המתאימים והידע הרלוונטי להצלחה ולמינופה לסדרי גודל חדשים.

עם הידע המתאים בראש והכלים הנכונים ביד, המקצוע המרתק הזה יכול להוות השלמת הכנסה קלילה וגמישה ואף הכנסה עיקרית, שעולה בכל קנה מידה אפשרי על זמן ההשקעה בפועל, ולמעשה לאפשר לכם לחיות הלכה למעשה את הקלישאה המוכרת אך האמיתית של עולם השיווק: להמשיך להכניס כסף גם כשאתם ישנים.

מבלי אותם כלים וידע, ברוב המקרים, אנשים יתנסו, יפסידו סכום נמוך של כסף (או גבוה, למי שהיו מאוד נועזים), יתייאשו במהרה אחרי יומיים או שלושה ויזנחו את התחום לפני שהספיקו להבין את טעויותיהם ולטעום את הטעם המתוק של הרווח האינטרנטי.

הכנסות של 45 אלף ש"ח בשבוע בלבד

דוגמא להכנסות משיווק שותפים תוך שבוע ימים בלבד.

אז איך נכנסים לתחום בצורה החלקה ביותר?

אנחנו ממליצים לכל אחד ואחת שרוצה לבחון את האופציות הפתוחות לפניו בעולם השיווק הדיגיטלי כמו שצריך, ולהבין את מהות ודרישות המקצוע לעומק –

להצטרף אלינו להדרכת רשת פרקטית במתנה.

בגלל שהעולם הזה, בעיקר עבור מישהו שהתחום חדש לו – יכול להיות מאוד מבלבל ומורכב. מאוד קשה להסברה מעמיקה וברורה על רגל אחת…

לכן החלטנו ליצור הדרכה אינטרנטית חינמית לחלוטין.

ההדרכה עושה סדר באפשרויות הטמונות בפניכם כמשווקים מתחילים לעתיד: מהן בעצם הדרכים הבטוחות ביותר להתחיל להתפרנס משיווק דיגיטלי, מה נדרש, מאיפה מתחילים, וכמה אפשר באמת להרוויח.

הרי בתחום העשיר הזה יש מגוון דרכים ואפשרויות לפרנסה, מה שמאפשר למשווק לבחור את התחומים אליו הוא מתחבר בהתאם להעדפותיו. ובנוסף, מעבה את פוטנציאל ריבוי מקורות ההכנסה שלו.

אספנו וריכזנו את כל הידע הזה לתוך שיעור פרקטי ומלא בתוכן של כשעתיים, המציג בדיוק את מה שצריך לדעת כדי להיכנס לתחום., 

בין אם יש לכם כרגע פרנסה, או שאתם מיועדים לחזור ממש בקרוב לשגרה, ובין אם אין לכם שום הכנסה נראית באופק.
בין אם אם יש לכם ניסיון והבנה בתחום, ובין אם אפס ניסיון ורקע.
בין אם אתם בעלי עסקים שרוצים הכנסה נוספת ויציבה, או שכירים המעוניינים בהסבה מקצועית. אימהות במשרה מלאה, פנסיונרים או נערים לפני גיוס.

לכל אחד מגיעה הזכות לדעת ולהבין את האפשרויות הפתוחות בפניו. בעיקר כשמדובר בהזדמנות לשנות את הדרך בה הסתכלתם עד כה על פרנסה ועל כסף.

אנחנו מאמינים שלכל אדם באשר הוא – מגיע מעצם קיומו להיות בעל שליטה על חייו, על הזמן שלו, ועל הפרנסה שלו.

הגיע הזמן לייצר הכנסה ששווה את הזמן שלך

אנחנו שואפים לאפשר לכל אחד הכנסה מקוונת שתרוץ בשגרה, ותמשיך לשמור עליו גם בחירום. בין אם תהווה את פרנסתו המלאה ובין אם רק תכסה לו את שכר הדירה – 

המטרה שלנו היא לשפר את איכות החיים של הישראלים ולהבטיח להם יציבות כלכלית ואישית, התנסות בשפע וביטחון, והכי חשוב –
שלעולם לא יגיעו שוב למצב שאין להם מושג מהיכן תגיע המשכורת הבאה שלהם.

בין אם הקורונה כאן כדי להישאר, בין אם נשוב בקרוב לבידוד. בין אם הכל יהיה ממש בסדר, ובין אם יתרחש בעתידנו הקרוב או הרחוק כל דבר שאיננו יכולים לצפות אותו.

אתם יכולים להיערך בהתאם ולשמור על יציבותכם – כך או כך.

אין סיבה לדאוג או לחשוש מהעתיד. העתיד יגיע כשיגיע, ויביא עמו את מה שיביא.

כן אפשרי עבור כל אחד לאבטח את עצמו, “להתחסן” כלכלית ולשמור על יציבות ביתו ומשפחתו.

מי אנחנו?

אנחנו אקדמיית 2100, מוסד דיגיטלי מקצועי המלמד את מקצועות השיווק הדיגיטלי ליזמים, בעלי עסקים ושכירים המעוניינים בהסבה מקצועית.

צוות האקדמיה מורכב ממיטב המומחים בתחום, ובראש האקדמיה עומדים שלו יפרח, בן 30, והדר אשוח, בן 19.

 שלו, נכנס לראשונה לתחום לאחר ששקע לחובות של כרבע מיליון ש”ח, ותוך 3 שנים הגיע להכנסות של שמונה ספרות בשנה, ובימינו הוא יודע לייצר את סכום החוב שהיה לו בעבודה של 3 שעות בלבד.

הדר, החל לשווק בדיגיטל עוד בגיל 15, והכניס את המיליון הראשון עוד בגיל 17. ממש בימינו, כשהדר כבר בן 19, הוא יכל להרשות לעצמו לצאת לפנסיה ולהתגייס לצה”ל – כשרווחיו מהדיגיטל ימשיכו לשרת אותו שנים קדימה, גם כשהוא בבסיס.

אנחנו באקדמיית 2100 לימדנו כבר מעל 6,000 תלמידים בארץ.
לפני כחצי שנה כל הידע והניסיון שברשותנו אוגדו לכדי קורס אחד רחב ומיוחד:
מסלול הפרימיום לשיווק דיגיטלי של אקדמיית 2100 –  תכנית ההכשרה המקיפה ביותר בארץ למקצועות האונליין העולים האלה, והדרכים לתרגם אותם לכסף אמיתי בחשבון הבנק שלך.

מסלול הפרימיום מתרחש כולו אונליין לחלוטין, בזמן ובקצב האישי של כל אחד, מכל מקום בעולם.

הדר אשוח ושלו יפרח - עומדים בראש אקדמיית 2100

מימין – שלו יפרח. משמאל – הדר אשוח. מומחי השיווק הדיגיטלי שהנגישו את התחום לישראלים.

קצת על מסלול הפרימיום

מסלול הפרימיום מקיף את תחומי השיווק הדיגיטלי לכל אורכו ורוחבו במעל 300 שיעורים, ומעל 70 שעות תוכן הזמינות לצפייה עבורך לכל החיים –
 מעיצוב גרפי, עריכת וידיאו וכתיבה שיווקית – (גם למתחילים גמורים ואף טכנופוביים מוצהרים), ועד להתמחויות בשיווק ממומן בכל הפלטפורמות הקיימות.

כמובן שהקורס כולל התמחויות נוספות, כגון בניית דפי נחיתה ומכירה, שיווק חוזר ללקוחות מתעניינים ללא עלות באמצעות רשימות תפוצה, בניית אתרים בוורדפרס וקידומם האורגני בSEO, יצירת מוצר מידע משלכם בהשקעה של 0 ש”ח, ועוד המון כלים שיהפכו כל אדם חסר ניסיון למומחה דיגיטל.

כל זאת לצד הדרכות עסקיות כלכליות לעצמאים ולשכירים שידריכו אתכם איך לתרגם את כל הידע הזה לכסף –
מפתיחת סוכנות שיווק רווחית – פרנסה דרך שירותי שיווק עבור בעלי עסקים, עד לשיווק שותפים וכל הדרכים השונות למצוא מוצרים לשווק כעצמאי. כמו כן, השתלבות בשוק התעסוקה כשכירים; כולל כתיבת קורות חיים, יצירת תיק עבודות ואף סיוע בהשמה.

במהלך הקורס ולאחריו ניתן ליווי אישי של מנטור פרטי, לייבים ומיוחדים לתלמידי הקורס עם ערך מוסף, ועוד כלים ושיתופי פעולה שממשיכים ומתעדכנים באופן שוטף.

לאורך הקורס ישנם תרגולים פרקטיים וסימולציות המבוססות על לקוחות אמיתיים שעבדנו איתם, כך שבוגרי הקורס שלנו מוכנים לקפוץ למים עם ניסיון אמיתי. ואכן רבים מתלמידינו מצליחים בענק, חלקם כעצמאיים וחלקם כשכירים.

הצטרפו אלינו עוד היום לטעימה פרקטית בחינם

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו עוד היום להדרכה פרקטית ועשירה בחינם לגמרי, שתעזור לכם “לטבול את הבהונות במים” ולהבין מה זה בדיוק שיווק דיגיטלי ואיך תוכלו להיכנס לתחום בצורה החלקה ביותר.

בנוסף, נוכחי השיעור יקבלו אפשרות לרכוש את הקורס עם הטבה מפנקת מאוד, במחיר משתלם ונוח, ובהבדל משמעותי מהמחיר המלא המופיע באתר שלנו.

אל תפספסו את ההזדמנות לפתוח את הראש לדרך חדשה להתפרנס.
שמרו על עצמכם והצטרפו לאותו קומץ אנשים שנותרים רגועים ויציבים, לא משנה מה ההתרחשויות וההנחיות במשק.

מאחלים בשורות טובות לכולנו, ומצפים לכם באהבה בהדרכה!

זאת ההזדמנות שלך להתחיל לעבוד מהבית

אל תתנו למצב במשק לשבור אתכם כלכלית, תתחילו לייצר הכנסות יציבות מהאינטרנט

Ⓒ כל הזכויות שמורות לחברת ריצ’בק בע”מ
השימוש באתר בהתאם לתקנון תנאי השימוש

 Disclamer – הסרת אחריות
ההכנסות והתוצאות המוצגות במאמר זה הן יוצאות דופן ולא נועדו לשמש כערבויות. 
כפי שמוגן בחוק, אנחנו לא יכולים להבטיח דבר לגבי היכולת שלך להשיג תוצאות דומות או להרוויח כסף. 
אנחנו לא מכירים אותך, וחוץ מזה, התוצאות וההישגים שלך בחיים תלויים רק בך. 
אנחנו מאמינים שלכל אדם מגיעה הזכות לדעת ולהכיר דרכים שיכולות לעזור לו להשיג את המטרות שלו בחיים,
ואנחנו עושים את המקסימום כדי לספק כמה שיותר תוכן איכותי, אותנטי ואמין כדי לעזור להשיג זאת.
אנחנו עובדים בשקיפות מלאה ופועלים על פי החוק, ניתן לעיין בתקנון האתר בקישור למעלה.
אנחנו מודים לך שאתה קורא את התכנים שלנו ומעמיק כדי להשיג הצלחה בחיים.

הרשמו לסמינר הרשת הקרוב

הסמינר מועבר באינטרנט – כל מה שצריך זה לבחור תאריך: