מטבע PI – היסטוריה ותחזיות

מטבע Pi שונה ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים. למרות שהמטבע זמין לכרייה בלבד ואינו רשום בשום בורסות קריפטו ולא קריפטו, הוא זכה לתשומת לב ועניין רב ברחבי העולם. הבסיס הטכני האיתן של רשת Pi כבר משך לא מעט מעריצים מסורים וחובבי מטבעות קריפטוגרפיים להוטים לגלות תחזיות מחיר של Pi. בואו נראה כמה גבוה המחיר של המטבע יכול לצמוח על ידי בדיקת תחזיות מחיר מטבעות Pi לשנים 2023-2030 המשותפות על ידי מומחי מטבעות קריפטוגרפיים.
מטבע PI - היסטוריה ותחזיות

מה זה מטבע PI?

רשת Pi היא ייחודית במובנים רבים, ולא רק בגלל שהמטבע הקריפטוגרפי עדיין לא רשום בשום בורסות. ראשית, מטבע ה-Pi קל למדי לכרות. המפתחים מניחים שאתה יכול לכרות את המטבעות הקריפטו בטלפון הנייד שלך. אתה רק צריך להוריד את אפליקציית Pi Network ולקבל הזמנה מחברים מהימנים קיימים.

שלא כמו אפליקציות אחרות לכרייה, אפליקציית Pi ידידותית לסביבה ואינה מרוקנת את סוללת הטלפון שלך. זה מרוויח מכך שמשתמשים ערבים זה לזה בזמן שהם מנסים לאבטח את הפנקס שלהם.

כדי להתחיל לכרות את המטבע הקריפטוגרפי Pi, עליך לפתוח את האפליקציה לפחות אחת ל-24 שעות ולהקיש על כפתור הברק. אתה יכול להגביר את מהירות הכרייה שלך בדרכים רבות. אתה יכול להרוויח תעריפים גבוהים יותר אם אתה חבר מוקדם. אתה יכול לקבל בונוס של 25% על ידי הזמנת חברים מהימנים אחרים להצטרף לאפליקציית Pi. בשלושה ימים של כריית המטבע הקריפטוגרפי Pi, אתה הופך לתורם על ידי הזמנת 3 עד 5 אנשים להצטרף למעגל המהימן שלך, מה שמאפשר לך להגדיל את הרווחים שלך ולשפר את האבטחה הכוללת של רשת Pi.

רשת Pi היא פרויקט מטבע דיגיטלי. המטרה העיקרית שלו היא להפוך את כריית המטבעות הקריפטוגרפיים לנגישים יותר. בניגוד לכריית ביטקוין, שהכניסה את כריית מטבעות הקריפטו מעבר להישג ידם של משתמשים יומיומיים, רשת Pi מאפשרת לכרות מטבעות באמצעות אפליקציית טלפון נייד. בניגוד לביטקוין, שמשתמש בפרוטוקולי הוכחת עבודה (PoW), צמתי Pi משתמשים באלגוריתם המבוסס על פרוטוקול הסכמה של כוכבים (SCP), במסגרתו צמתי Pi מאמתים עסקאות בפנקס מבוזר ומגיעים לקונצנזוס על ההזמנה של עסקאות חדשות שהפנקס רושם.

צמתי Pi יוצרים קבוצות אבטחה המורכבות משלושה עד חמישה אנשים. מעגלי אבטחה כאלה בונים רשת אמון גלובלית המונעת עסקאות הונאה. ניתן לאמת את כל העסקאות בפנקס החשבונות המשותף ברשת Pi רק אם כל צמתי ה-Pi המהימנים מאשרים אותם.

רשת Pi היא יותר מסתם אפליקציית כריית מטבעות קריפטוגרפיים. זוהי מערכת אקולוגית של שירותים קשורים, כולל גרסת בדיקה של ארנק Pi המאפשרת לך לבצע תשלומים תוך 8 שניות. אפליקציית הדפדפן Pi זמינה גם היא, המאפשרת למפתחים לבדוק ולהשיק אפליקציות Pi מבוזרות של צד שלישי.

רשת Pi גם מאפשרת למשתמשים להפוך לצמתי Pi. עם זאת, זה לא מספק לך שום הטבות כרגע. צמתי Pi מאמתים עסקאות. הבעלים של צמתי Pi יוכלו לקבל קיצוץ בעמלות העסקאות רק כאשר הרשת המרכזית הפתוחה תושק ומטבע ה-Pi יירשם בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים.

לאדם אחד יכול להיות רק חשבון Pi אחד, ו-25% מכל מטבעות ה-Pi מוקצים לצוות הליבה של Pi. לאחרונה, הפרויקט השיק רשת ראשית סגורה, המאפשרת רק למשתמשים בתוך מערכת האקולוגית של Pi להשתמש ב-Pi למסחר, קנייה ומכירה. צריך להשלים אימות KYC כדי להתחיל לסחור.

אם אתה מאמין בעתיד הפרויקט ומרגיש אופטימי לגבי תחזית המחיר של Pi Network, אתה יכול להשיג את צומת ה-Pi שלך עכשיו. לאחרונה, מספר צמתי ה-Pi עלה על 12,000.

ההיסטוריה של רשת PI

ישנם מספר שלבים של פרויקט רשת Pi. שלב 1 הושק ב-14 במרץ 2019, יום Pi. זה די הגיוני כי המיתוג של הרשת מבוסס על המספר π. עד יוני 2019, היו לרשת יותר מ-100,000 משתמשים פעילים.

ביטוי 2 התחיל שנה לאחר מכן כאשר מספר המשתתפים הפעילים הסתכם ב-3.5 מיליון. כדי לממן את הפרויקט, הושקו מודעות Pi ראשונות במאי 2020. בתוך פחות מחצי שנה, ב-25 בנובמבר, המספר הכולל של המשתמשים הפעילים העוסקים ברשת Pi הגיע ל-29 מיליון.

בדיוק כמו ביטקוין, במטרה להגן על מחסורו, מטבע Pi תוכנן לעבור חצייה, כאשר מספר המטבעות שמקבל כורה לעיבוד עסקאות חדשות מצטמצם בחצי.

חצייה מתרחשת בדרך כלל כאשר מגיעים לאבן דרך מסוימת. לדוגמה, קצב הכרייה של מטבע ה-Pi ירד בחצי מ-1.6 π לשעה כשהגיע ל-100,000 משתמשים פעילים ברשת. בפעם הבאה נרשמה חצייה ל-0.4 π כאשר מספר המשתמשים הגיע למיליון. חצייה ל-0.2 π התרחשה כאשר הושגה אבן הדרך של 10 מיליון משתמשים.

כחלק משלב 2 של פרויקט Pi, משתמשים יכולים לבדוק את Pi Node במחשבים שלהם, כמו גם Pi Wallet ו-Pi Browser, אשר שוחררו רשמית ב-1 באפריל 2021.

ההשקה של שלב 3 הוכרזה ב-29 בדצמבר 2021.

על פי מפת הדרכים של Pi, הרשת ערכה את ההאקתון הראשון שלה #BuildPi2gether:

  • כדי לקבל מפתחים נוספים
  • כדי לתרום אפליקציות למערכת אקולוגית
  • לשיפור הפונקציונליות של הרשת
  • לשרת צרכנים ומוצרי מסחר.

כתוצאה מכך, Pi העניק 100,000 ו-100,000 מטבעות Pi לפרויקטים הטובים ביותר בכל קטגוריה.

Pi עדיין נשאר במצב טרום שחרור. לכן, אם אתה תוהה אם אתה יכול לקנות מטבע Pi עבור תיק העבודות שלך, נכון לעכשיו, זה לא אפשרי. למשתמשים שכרות את מטבע ה-Pi יש סיכוי למשוך או להחליף מטבעות רק במהלך שלב 3, כאשר המטבע הקריפטוגרפי עובר לבלוקצ'יין מבוזר. בעוד שהמטבע הקריפטוגרפי נשאר בתקופת הבדיקה, משתמשים לא יכולים להעביר מטבעות Pi. זה נעשה כדי למנוע מחשבונות מזויפים לצבור מטבעות Pi. משתמשים יכולים לכבד יתרות ארנק רק כאשר המטבע הקריפטוגרפי עובר מ-testnet ל-mainnet וכאשר רשת הבלוקצ'יין פרוסה במלואה.

נכון לעכשיו, מטבע ה-Pi אינו זמין למסחר בשום מטבע קריפטוגרפי או פלטפורמת חליפין. בעוד מטבע ה-Pi נמצא בשלב 3, מחזיקי המטבע הקריפטוגרפי יכולים להשתמש במטבע רק כדי לקנות מוצרים ושירותים בשוקי העמית לעמית של Pi תוך השתלטות על המפתחות הציבוריים והפרטיים שלהם. מחזיקי ה-Pi לא יכולים לבזבז את המטבע הקריפטוגרפי בלי המפתחות האלה.

כדי להתחיל לכרות מטבעות Pi, צריך להתקין את אפליקציית הכרייה Pi, שפועלת כארנק קריפטוגרפי המחובר לסמארטפון או לחשבון הפייסבוק של המשתמש. בדומה לבלוקצ'יין ציבוריים אחרים, ה-Pi blockchain מאפשר לארנקים חיצוניים להחזיק מטבעות Pi ולהגיש עסקאות ישירות לבלוקצ'יין Pi. עם זאת, נהלים אלה בלתי אפשריים מכיוון שהמפתחים עדיין לא פרסמו את קוד המקור.

מאמצים מוקדמים צופים שהמחיר העתידי של רשת ה-Pi יעלה לאחר שלב 3. למרות שקצב הכרייה של המטבע הצטמצם בחצי, עדיין ניתן להגדיל את קצב כריית ה-Pi על ידי חיבור עם כורים פעילים אחרים.

לדברי מפתחי פרויקט Pi, רשתות אישיות משפרות את האבטחה של Pi Network על ידי הבאת בני משפחה וחברים. חלקם עשויים להרגיש סקפטיים, בטענה שמבנה כזה של רשת Pi יכול להיות ערכת פירמידה. עם זאת, בניגוד לתוכנית MLM, משתמשי רשת Pi יכולים להרוויח מטבעות רק מהרשתות הישירות של החיבורים שלהם.

בסוף 2021, הארגון החל לשחרר עדכוני טכנולוגיה ומוצרים לשיפור מערכת האקולוגית של Pi. KYC App Pilot רשום בין החידושים שנפרסו על בסיס מוגבל. מטרת השימוש ב-KYC App Pilot היא לשפר את השימושיות של האפליקציה, לשפר את האוטומציה של המכונה ולהתחיל בתהליך האימות של מחזיקי ה-Pi. כחלק מתהליך החדשנות והשיפור, יצא גם Pi Block Explorer. בעזרתו, Pioneers יכולים לראות את היסטוריית העסקאות, השולח, המקבל ומספר מטבעות ה-Pi שנפרסו.

גם ארנק Pi עבר עדכון גדול, במסגרתו החלו פיונירס לקבל הודעות על התשלומים שקיבלו בבלוקצ'יין. עדכון Pi Wallet כלל גם תיקוני באגים עבור משתמשי אנדרואיד שלא יכלו לבדוק את משפט הסיסמה שלהם לארנק.

למרות שמטבע ה-Pi אינו זמין לרכישה בבורסות המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים, כמה משקיפים כבר החלו לבצע תחזיות מחירים ברשת Pi. בואו נראה מה יכול להיות מחיר ה-Pi כאשר הוא יתחיל להיסחר.

ניתוח מחירי Pi Network (PI)

בעת כתיבת תחזית מחיר Pi (20 באוקטובר 2023), מחיר המטבע של Pi היה $36.54 עם נפח מסחר יומי של $227,381. Pi מדורג במקום ה-2555 ב-CoinMarketCap, עם שווי שוק של $0, ההיצע במחזור וההיצע המרבי אינם זמינים.

Current price$36.54 
Market cap$0
Circulating supply
Max supply
Daily trading volume$227,381
All-time high$330.65 (30/12/22)
All-time low$0.055859 (28/11/19)
Websiteminepi.com

רשת Pi נמצאת בשלב המעבר מ-Testnet ל-Mainnet. מטבע ה-Pi יהפוך זמין למכירה ציבורית כאשר המעבר יושלם. לרשת Pi אין ICOs או מימון המונים. משתמשים המעוניינים להצטרף לרשת Pi יכולים להוריד את האפליקציה מחנות Google Play או מחנות האפליקציות של אפל כדי להתחיל בכרייה.

היסטוריית מחירי PI

בהתבסס על הנתונים מה-20 באוקטובר 2023, המחיר הנוכחי של Pi עומד על 36.54 דולר, והוא מדורג במקום ה-2555 בכל האקולוגי של מטבעות הקריפטו. היצע המחזור של Pi הוא 0, וכתוצאה מכך שווי שוק של $0.

במהלך 24 השעות האחרונות, ספגה Pi ירידה של 3.74% בערכו. בהשוואה בין נפח המסחר הנוכחי לאתמול, אנו יכולים לראות שגם שווי השוק ירד ב-15.82%. Pi מתמודד כעת עם אתגרים בהשגת אחיזה בקרב מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

בשבעת הימים האחרונים, לעומת זאת, PI חוותה מגמת עלייה משמעותית, שהביאה לעלייה של 13.17%. PI הפגינה פוטנציאל מרשים לאחרונה, מה שהופך אותה להזדמנות השקעה נוחה.

עם זאת, כאשר משווים את המחיר הנוכחי עם היסטוריית המחירים של 30 הימים האחרונים, ניכר ש-Pi הייתה עדה לעלייה של 1.65% בערכו. זה מצביע על כך ש-Pi יכול להיות תוספת מתאימה לטווח ארוך לתיק המטבעות שלך. בהסתכלות על השינוי במחיר של 90 יום, Pi חוותה צמיחה של כ-75.03%.

במהלך שלושת החודשים האחרונים, Pi הראתה מגמת עלייה עקבית. זה מצביע על כך שפלחי שוק דומים היו די פופולריים באותה תקופה. לפי הנתונים העדכניים, נפח המסחר של Pi גדל ב-3 החודשים האחרונים. נפח המסחר ממלא תפקיד חיוני בקביעת מחירו.

ניתוח טכני של PI

רשת PI נמצאת כעת בשלב 3, שהחל בדצמבר 2021 כאשר ה-Pi mainnet הושק. חשוב לציין שהרשת המרכזית נמצאת כיום בתקופת רשת סגורה, שבה היא מוגנת על ידי חומת אש כדי למנוע קישוריות חיצונית לא רצויה.

המפתחים של רשת Pi עדיין לא מספקים פרטים על מספר המטבעות שיהיו במחזור כשהפרויקט ישוחרר רשמית. ההיצע המרבי עדיין לא פורסם.

בהתבסס על נתונים מ-20 באוקטובר 2023, הסנטימנט הכולל עבור תחזית מחירי Pi Network הוא דובי. ישנם 11 אינדיקטורים לניתוח טכני המצביעים על אותות שורי ו-14 המצביעים על אותות דובי. בהתבסס על האינדיקטורים הטכניים הנוכחיים, ה-SMA ל-200 יום של Pi Network יגדל בחודש הבא, ויגיע ל-33.07 דולר עד ה-18 בנובמבר 2023. ה-SMA לטווח קצר של 50 יום מוערך להגיע ל-36.56 דולר באותו תאריך. למדד החוזק היחסי (RSI) יש כיום ערך של 53.41, מה שמצביע על עמדה ניטרלית לשוק ה-PI.

חיזוי מחירי רשת Pi

מכיוון שהמטבע הקריפטוגרפי עדיין לא פורסם באופן רשמי, מומחים רבים מרגישים שמרניים לגבי תחזית המחיר של מטבע ה-Pi. גם לרשת Pi אין היסטוריית מחירים, מה שמקשה עלינו לנתח כיצד המחיר שלה מגיב לתנועות שוק הקריפטו.

מה עלינו לעשות במקרה זה? רוב המומחים נוטים לפנות לספקולציות טהורות. זה אפילו בלתי אפשרי לבצע ניתוח יסודי מלא. כדי לדבר על חיזוי המחיר של מטבע ה-Pi, עלינו להעריך את מקרה השימוש הנוכחי והפוטנציאלי של המטבע הקריפטוגרפי, להתחשב במספר האנשים שכבר מחזיקים במטבעות Pi, צוות המפתחים שעומד מאחוריו, הפוטנציאל העתידי של רשת Pi וכו'. במקרה, אין שום סיכוי שנוכל לחזות כמה משתמשים יחזיקו את המטבעות כשרשת Pi תעלה לאוויר.

לא כל כך הרבה פלטפורמות מוכנות לדון בתחזית מחירי רשת Pi. עם זאת, כמה מומחי קריפטו כבר החלו לחלוק את דעתם לגבי הערך העתידי הצפוי של רשת Pi. הבה נבחן מספר תחזיות למחירי מטבעות Pi לשנים 2023-2030.