יתרונות של קידום באינסטגרם

קידום באינסטגרם הוא סוג ספציפי של שיווק באינסטגרם, אשר מרמז על המרת פוסטים וסטוריז רגילים באינסטגרם לפוסטים בתשלום. לפרסומים אלה יש היקף חשיפה ומעורבות גבוהים יותר והם עובדים מצוין להגברת המודעות והנראות למותג שלך.
קידום באינסטגרם הוא סוג ספציפי של שיווק באינסטגרם, אשר מרמז על המרת פוסטים וסטוריז רגילים באינסטגרם לפוסטים בתשלום. לפרסומים אלה יש היקף חשיפה ומעורבות גבוהים יותר והם עובדים מצוין להגברת המודעות והנראות למותג שלך.

מדוע אינסטגרם מתאים לקידום?

אם אתה רוצה להעלות את המודעות למותג, שיווק באינסטגרם הוא חובה לעסק שלך. הרשת החברתית הזו צוברת למעלה ממיליארד משתמשים פעילים מדי חודש, ו-90% מהם עוקבים אחרי חשבון עסקי אחד לפחות.

סיבה נוספת לעשות שימוש בקידום באינסטגרם היא ההזדמנות לבנות קשרים קרובים עם הלקוחות שלך. משתמשי אינסטגרם עוסקים באופן פעיל במותגים באינטרנט – שיעור המעורבות הממוצע ברשת חברתית זו הוא 1.6% לפוסט. לשם השוואה, בפייסבוק ובטוויטר, שיעורים אלו הם 0.09% ו-0.048%.

יתר על כן, קידום באינסטגרם יכול לעורר צמיחה במכירות. 77% מהצרכנים נוטים יותר לקנות ממותג אם הם עוקבים אחריו ברשתות החברתיות – 65% קונים ממותג לאחר שראו אותו באינסטגרם.

לפי הנתונים הללו, כדאי להשקיע בקידום בתשלום באינסטגרם, במיוחד אם המטרה שלכם היא להגביר את המודעות למותג ואת שיעור המעורבות שלכם. המכירות וההחזר על ההשקעה של המותג שלך עשויים להפיק תועלת גם מהנוכחות שלך באינסטגרם. כדי לעזור לך להפיק את המרב מקידום באינסטגרם, בואו נחקור כיצד תכונה זו פועלת.

אפשרות קידום באינסטגרם מאפשרת לך להמיר פוסטים, סטוריז, הדגשות או ארכיוני סטוריז רגילים לפוסטים ממומנים. השינוי הזה מביא לקומץ יתרונות, כמו ההזדמנות להגיע לקהל רחב יותר, להפוך את התוכן שלך לגלוי יותר ולהוסיף קריאות לפעולה (CTA).

לכן עליך להבחין בין שני סוגים של תוכן בתשלום:

  • קידום באינסטגרם – אתה מקדם את התוכן שלך. זה מסומן כממומן. במאמר זה, אנו מתארים סוג זה.
  • שיווק משפיעים – אתה משתף פעולה עם משפיענים כדי ליצור ולפרסם תוכן בפרופילים שלהם המקדם את הסחורה והשירותים שלך. זה מסומן כשותפות בתשלום. קרא עוד על שיווק משפיענים.

פוסטים מקודמים מקבלים תוויות ממומנות וקריאה לפעולה. אתה יכול לבחור לדחוף את צופי הפוסט לבקר בפרופיל האינסטגרם שלך, לשלוח לך הודעה ישירה או לבקר בדף הנחיתה שלך. במקרה האחרון, אינסטגרם מאפשרת לך לבחור מתוך קריאות לפעולה כתובות מראש, כגון למד עוד, קנה עכשיו, צור קשר ועוד. הפרסום עשוי להופיע במדורי החדשות, הסטוריז והסיורים של המשתמשים.

קידום בתשלום של תוכן באינסטגרם זמין רק לפרופילים עסקיים. לסוג זה של חשבון יש יתרונות נוספים על פני אישיים: הם מציגים את הביצועים בזמן אמת של הפוסטים שלך, סטטיסטיקות על העוקבים שלך וכו'. כדי להגדיר פרופיל עסקי לאינסטגרם, עקוב אחר המדריך שלנו שלב אחר שלב.

נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון היא שאתה צריך מודעות פייסבוק כדי להשיק ולנהל קמפיינים באינסטגרם. כדי לגשת אליו, קשר חשבון פייסבוק לפרופיל האינסטגרם שלך או עקוב אחר המדריך של פייסבוק ליצירת מודעות אינסטגרם.

כעת נעמיק בהמרת תוכן אורגני לתוכן ממומן. בואו נפרק את התהליך עבור פוסטים רגילים, סטוריז, הבהרה, וה-

כפתור קידום בפרופיל שלך.

קידום פוסטים באינסטגרם

כדי להתחיל קידום פוסט, עבור לפרופיל האינסטגרם שלך ובחר את הפרסום שברצונך לקדם. הקש על כפתור קדם, שיפתח את ההגדרות של מסע הפרסום שלך.

קידום סיפורים והדגשים באינסטגרם

הקמת קמפיין קידום מכירות לסיפורים והדגשים דומה לתהליך שלאחר הקידום, למעט השלבים הראשוניים. כדי לגלגל את הכדור, עליך לבחור סיפור או הדגשה, להקיש על תפריט הצד ולבחור בפקודה 'קדם'.

קחו בחשבון שתכונת הקידום באינסטגרם אינה תומכת באלמנטים שניתן להקיש. לפיכך, אינך יכול לנצל סקרים, שאלות, חידונים, ספירה לאחור ואלמנטים אינטראקטיביים אחרים בסיפורים ומדגישים. עם זאת, כדאי לקדם סוג זה של תוכן – 500 מיליון אנשים צופים בסטוריז מדי יום. זה קהל אדיר להגיע אליו.

כפתור קידום בפרופיל שלך

לדרך זו לקדם את התוכן שלך באינסטגרם יש יתרון עצום בהשוואה לקודמים. זה מאפשר לך לייעל את התהליך על ידי הצעת פוסטים בעלי ביצועים גבוהים לקידום. אפשרות זו היא מוצא כאשר אתה מתלבט איזה פיסת תוכן לקדם.

חשפנו את המכניקה והמתקנים של קידום אינסטגרם. עכשיו הגיע הזמן ללמוד איך ליישם את זה באסטרטגיית השיווק שלך. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על השיטות המומלצות, הטיפים והרעיונות שיש לאמץ.

קידום באינסטגרם הוא כלי פשוט אך רב עוצמה שיכול לקחת את השיווק שלך במדיה החברתית לשלב הבא. עם זאת, הקצאת התקציב שלך אינה מספיקה כדי להגיע ליעדים שלך עם תוכן ממומן. כדי לגרום לזה לעשות את העבודה, אתה צריך להשתמש בטקטיקות חכמות. בחרנו כמה טיפים ורעיונות שתוכלו לדבוק בהם ולהשיג את היעדים העסקיים שלכם.

שלב קידום בתשלום עם טריקים ללא תשלום

כדי להשיג תוצאות בר קיימא, קידום פוסטים ספציפיים אינו מספיק. קח גישה מורכבת והשתמש בטקטיקות בתשלום ואורגניות. התחל ביצירת תוכנית קידום באינסטגרם – עקוב אחר המדריך שלנו ליצירת אסטרטגיית שיווק באינסטגרם.

זוג פעילויות קידום מכירות בתשלום עם שיווק משפיענים. המהלך הזה יגביר את החשיפה, המעורבות וההחזר על ההשקעה שלך – בממוצע, מותגים מרוויחים $5.20 על כל $1 שמוציאים על שיווק משפיענים.

נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון היא הוספת מיקומים לפוסטים המקודמים שלך ותייג חשבונות אחרים. לפי Adweek, פשוט תיוג משתמשים בפוסטים שלך יכול להגביר את המעורבות ב-56%. הוספת מיקומים יכולה להביא לעלייה של 79% עבור מחוון זה.

קדם את התוכן בעל הביצועים הטובים ביותר שלך

השיטה הטובה ביותר לאמץ היא שימוש בתוכן בעל הביצועים הטובים ביותר שלך. אולי כדאי להוציא מסע פרסום חדש לגמרי וליצור עבורו תוכן רענן. עם זאת, שימוש חוזר בקטעי התוכן הנוכחיים שלך עשוי לחסוך לך המון זמן ומאמץ.

כדי לייעל את הקידום באינסטגרם, עיין בפוסטים האורגניים בעמוד שלך ומצא את הפוסטים המרתקים ביותר. פרסום בתשלום יכול להכניס חיים חדשים לפרסומים הללו ולספק מענה נהדר מקהל רחב יותר.

תוכנית המזון העולמית של האו"ם ללא מטרות רווח (WFP) יישמה טקטיקה זו לקידום קמפיין גיוס התרומות שלה. העמותה פרסמה סרטון עם ליאם ניסן וסלבריטאים נוספים על חשבונה כדי לגייס כסף לתימן. הפוסט זכה ליותר מ-11,000 צפיות ולמעלה מ-1,800 לייקים. הארגון החליט לעשות שימוש חוזר בתוכן זה לפרסום בתשלום. כתוצאה מכך, הפוסט המקודם קיבל למעלה מ-200,000 צפיות וכ-6,500 לייקים.

השתמש בסיפורים ודגשים

תכונת הקידום של אינסטגרם מאפשרת הוספת קריאות לפעולה לפוסטים רגילים. המוזרות הזו יכולה להפוך את הסיפורים והבולטים לדבר הראשון שצריך לצאת מהחלון כשהם נעלמים 24 שעות לאחר הפרסום. עם זאת, עדיף להשתמש בכוחו של פורמט זה.

סיפורים הם סוג תוכן שצומח במהירות – הם גדלים פי 15 מהר יותר משיתוף מבוסס-פיד. יתר על כן, הם פועלים היטב לקידום עסקים מכיוון ש-62% מהאנשים אמרו שהם התעניינו יותר במותגים או במוצרים לאחר שראו אותם ב-Stories.

בחר תוכן בקפידה

משתמשי אינסטגרם הם קפדניים בכל הנוגע לתוכן שהם צורכים. יש אלפי טיפים וטריקים לקידום תוכן באינסטגרם. להלן הטקטיקות העיקריות שאתה יכול לדבוק בהן:

  • גרמו לתוכן המקודם שלכם להיראות אורגני. קריאייטיבים דמויי פרסומות עם לוגו ענק או קריאות לפעולה דוחים את משתמשי אינסטגרם. 78% מהעוקבים מפסיקים לעקוב אחר מותגים אם הם מפרסמים יותר מדי תוכן פרסומי. פוסטים שאתה מקדם צריכים להשתלב בצורה מושלמת עם תוכן אחר בניוזפיד של צופים. כדי לבטא את אישיות המותג שלך, השתמש בתכונות מוכרות, כגון צבע החתימה שלך.
  • פרסם פרצופים כדי לעודד מעורבות. לפי Georgia Tech, פוסטים באינסטגרם עם פרצופים מקבלים 38% יותר לייקים ו-32% יותר תגובות. אז, שנה את המשחק והשתמש בתמונות עם נציג דוגמנית או מותג.
  • הפק את המרב מ-UGC. תוכן שנוצר על ידי משתמשים יכול לחולל פלאים עבור השיווק שלך באינסטגרם. זה מוביל לשיעור המרה גבוה ב-4.5%, מגביר את המעורבות ומשפר את מדדי העלות לקליק. שחק עם השימוש ב-UGC לפוסטים הפרסומיים שלך. זכור לתייג את המחברים – אינסטגרם דורשת ממך לכבד זכויות קניין רוחני.

חנות האופנה היוקרתית, Tsum, נוקטת שתיים מהטקטיקות המפורטות לעיל. החברה הלכה על תמונה במראה אורגני של אישה זוהרת. התמונה אינה מכילה קווי תגיות ענקיים או מיתוג מסנוור, למעט הלוגו על פלטת הצלליות בידי הדוגמנית.

ודא שהתוכן שלך מותאם לנייד

אם אתה מוביל קהלים מפוסטים פרסומיים לאתר שלך, הטיפ הזה הוא בשבילך. אופטימיזציה של דפי הנחיתה שלך נראית ברורה, שכן 91% מהמשתמשים ניגשים לרשתות חברתיות ממכשירים ניידים. עם זאת, אתרים שעובדים בצורה לא נכונה במכשירים ניידים הם נפוצים.

ודא שלמודעה ודף הנחיתה שלך יש את אותו עיצוב, פונים לאותו קהל, השתמש באותה קריאה לפעולה וסגנון קופירייטינג. דף הנחיתה והמודעה המותאמים מובילים לעלייה של 39% בהמרה. כדי לקבל תוצאות טובות עוד יותר, עקוב אחר המדריך שלנו להגדלת שיעור ההמרה של דף הנחיתה שלך.

הטיפים והטקטיקות המפורטים למעלה יעזרו לך להפיק את המרב מקידום האינסטגרם שלך. עם זאת, העצה העיקרית היא לזכור לתקצב את הוצאות הקידום המשולמות שלך. בואו ננסה לחזות את עלות הקידום עבור העסק שלכם.

כמה עולה קידום באינסטגרם?

כדי להתחיל לדון בתקציב הקידום שלך באינסטגרם, בואו נבחן פעם אחת את התנאים וההגבלות של הרשת. על פי הכללים, אתה צריך לבחור את הסכום הכולל שאתה רוצה להוציא על פוסט קידום. ואז אתה קובע משך קידום, והרשת החברתית מחליטה אוטומטית כמה כסף היא יכולה למחוק מדי יום. לעולם לא תוכל לצאת מגבולות התקציב הכולל שלך.

התהליך ברור, אבל אתה עדיין יכול להתקשה להבין את התקציב שאתה צריך למינוף יעדי הקידום שלך באינסטגרם. כדי להבהיר בעיה זו, שקול להתייחס למחוון העלות לקליק (CPC).

לפי AdEspresso, המחיר הממוצע לקליק עבור מודעות אינסטגרם נע בין $0.50 ל-$1.00. עבור תעשיות תחרותיות מאוד, כגון הלבשה, העלות יכולה להגיע עד $3.00 לקליק.

כדי להרחיב את הפרספקטיבה, תסתכל על החוויה של צלם הנוף. האדם הוציא 50 דולר על קידום פוסט באינסטגרם והגיע ליותר מ-32,500 אנשים, וקיבל 43 ביקורים בפרופיל. לפיכך, העלות לקליק הייתה קצת יותר מ-$1, שתואם פחות או יותר את האינדיקטור שסיפקה AdEspresso.

קידום באינסטגרם הוא דרך מצוינת להפוך את המותג שלך לגלוי יותר באינטרנט ולקבל לידים חדשים. כדי לנצל אותו במלואו, דאגו לתהליך טיפוח הלידים שלכם, והפעילו ערוצי שיווק שונים. שיווק בדוא"ל, צ'אט בוטים, התראות דחיפה ו-SMS יכולים להיות שימושיים כדי להמיר את הלקוחות הפוטנציאליים שלך ללקוחות משלמים. הירשם ל-SendPulse כדי ליישם את הערוצים האלה באסטרטגיית השיווק שלך בקצב קל.