האקדמיה לשיווק דיגיטלי 2100

הכירו: עולם המקצועות שנשאר יציב ורווחי גם מהספה בבית

כבר לפני כמה שנים הישראלים האלה גילו את עולם השיווק הדיגיטלי, שמאפשר להרוויח כסף מעבודה מהבית.  זאת ללא תלות בבוס, במשרד, ואף במשברים במשק – כמו הנוכחי.
בעקבות וירוס אחד קטן שמטריף את הכלכלה העולמית, עוד ועוד אנשים מתחילים לחשב מסלול מחדש בתחום התעסוקה. מצהירים מומחים בתחום:
 “אנו יכולים להציע פתרון לעצמאיים ושכירים, גם חסרי ניסיון, שמחפשים כיוון ותעסוקה”.

שומרים על הכלכלה, ממשיכים לעבוד מהבית

אם יש משהו שלמדנו מהקורונה, זה שבבית הפרטי שלנו ישנן הרבה יותר אפשרויות ממה שאי פעם העלנו בדעתנו. אנשים שעד לא מזמן נסעו מדי בוקר בפקקים לעבודה – כבר מתרגלים לעבוד מהבית בפיג’מה.
אחרים יצאו לחל”ת, או נמצאים בדרך לפיטורים.

מההערכות והצפי לחצי מיליון מובטלים במדינה בחודש אפריל, כבר בסוף מרץ ישנם מעל מיליון מובטלים.
לא פלא שרבים בארץ מצויים כרגע בחוסר וודאות לגבי עתידם, כשחופש כלכלי כעת נדמה כמו פנטזיה פרועה.

הדר אשוח ושלו יפרח, שני המומחים הכי מוכרים לשיווק דיגיטלי בארץ, בוודאי שאינם מברכים על בואה של הקורונה. בכל זאת, אינם יכולים להתכחש לכך שעל כל הסדר העולמי החדש שמתרחש כעת בעולם התעסוקה- הם מדברים כבר הרבה מאוד זמן.

“אנחנו כבר כמה שנים מובילים אנשים לעצמאות כלכלית. מלמדים אותם מקצוע שבו הם יכולים לא להיות תלויים בבוסים ולא לחשוש מחל”ת ופיטורים.
אנחנו דוגמה חיה לכך שאפשר לעבוד בעבודה שנשארת יציבה גם אל מול משבר, וכן, במקרה גם ניתן לבצע אותה מכל מקום. בטח שמהבית.
אם פעם לאנשים זה נשמע מהפכני, היום נפלו לכולם האסימונים והם הבינו בכורח הנסיבות – שזה העולם החדש.
אנשים הבשילו להבין את מה שתמיד אמרנו“, מספר יפרח. 

 
הדר אשוח ושלו יפרח בטיול

הדר אשוח ושלו יפרח: כוכביי השיווק הדיגיטלי בארץ

אז מה בעצם המסר?

“הקורונה מביאה למשבר ומצוקה ברמה הכלכלית.
כמות האבטלה מרקיעה שחקים, עסקים נסגרים כליל.
 משרתם של רבים מצטצמצת באופן ניכר.

אנחנו מציעים פתרון לאנשים שמחפשים כיוון ותעסוקה. אבל משהו יציב. כזה שלא תלוי בשום דבר חוץ מבעצמכם”.

ומהו הפתרון הזה?

“בעולם הדיגיטל קיימות אפשרויות רבות, והעוסקים בתחום השיווק באינטרנט מצליחים לעבוד ולהרוויח גם במשבר, ולהישאר גמישים אל מולו – וכך להישאר יציבים. אנחנו מזמינים אנשים להכיר את עולם השיווק הדיגיטלי והאפשרויות התעסוקתיות הקיימות בו. זה זמן טוב להיכנס לתחום. כן, גם למתחילים וחסרי ניסיון”. 

  ללמוד מקצוע משתלם ורווחי מהמרצים הכי רותחים בתחום

כבר מספר שנים שאשוח ויפרח עוסקים בשיווק דיגיטלי, ושוחים בו בהצלחה יתרה. במהלך הזמן הזה השיקו מבחר קורסים עבור ישראלים, שהחלו לעסוק בשיווק באינטרנט בעקבותיהם. רבים מהם נהנים מחופש כלכלי ואישי, כמו המרצים שלהם, שחולקים עימם בנדיבות את סודות ההצלחה מהבפנוכו של המקצוע. 

לאחרונה החליטו השניים להקים את אקדמיית 2100: מוסד מקצועי ללימודים מקיפים של תחום השיווק הדיגיטלי בישראל, על כל היבטיו.
הלימודים באקדמיה מכוונים ליזמים, בעלי עסקים, או שכירים המחפשים הסבה מקצועית.

יפרח: “המשמעות של האקדמיה, שבמקום לרוץ ללמוד בכמה מקומות, כל פעם עוד קצת על משהו… כאן כל מקצוע השיווק הדיגיטלי מאוגד תחת קורת גג אחת, בצורה הכי פרקטית שיש שמאפשרת לכם פשוט לקפוץ למים”. 

 

בתכנית הלימוד של אקדמיית 2100 ריכזו מומחי המקצוע את כל מה שצריך לדעת היום בעולם השיווק הדיגיטלי. מדובר בהכשרה מקצועית, נגישה ומקיפה בת מעל 60 שעות, מלאה בתוכן ומידע, הכוללת תרגול פרקטי.
לבוגרים מוענקת בסיום הלימודים תעודת הסמכה.
השיעורים המצולמים ניתנים לצפייה במחשב האישי,
בקצב האישי של כל אחד, מכל מקום.

בתפריט הלימודים

 בתפריט הלימודים – השיעורים הכי חמים ונדרשים, שסורקים ומקיפים את תחומי העיסוק הרבים בתוך מקצוע השיווק הדיגיטלי: מכתיבה שיווקית, עיצוב גרפי ועריכת וידאו למשווקים, עד לקידום ממומן בפייסבוק, גוגל, אינסטגרם, יוטיוב, מודעות-נייטיב ופופ-אפס.
ההתמחויות כוללות
משפכי שיווק, בניית דפי נחיתה, ניהול ושיווק לרשימות תפוצה, בניית אתרים בוורדפרס וקידומם האורגני בSEO. לצד אוטומציות, אופטימזציה, תכנוני תקציב, אסטרטגיות שיווק ועוד.
וכמובן –
הדרכות עסקיות-כלכליות, הכוללות את דרכי תעסוקה שונות כעצמאיים, מפתיחת עסק דיגיטלי עד להקמה וניהול של סוכנות שיווק. זאת לצד הדרכות השתלבות בשוק כשכירים.

יפרח: “בשיווק דיגיטלי יש יכולת לעשות כסף מהאינטרנט בכמה דרכים.
למשל-
שיווק שותפים, שזה בגדול לקבל עמלה בעבור מוצר של מישהו אחר שאתה משווק.
מוצרי מידע– ליצור ולשווק קורסים וספרים דיגיטליים.
שירותי שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים ופתיחת סוכנות שיווק.

אנחנו מלמדים ומכוונים אותך, ואתה תבחר אם לעסוק בהכול או להתמקד בתחום אחד או שניים. בכל מקרה, אתה לומד את הדבר האמיתי כולו במקום אחד, שבו המרצים עוסקים בתחום מדי יום, עם הצלחות גדולות”. 

שלו יפרח והדר אשוח - מטיילים ומאושרים

אחריות להחזר כספי לכל החיים במידה של אי שביעות רצון מהקורס: “אנחנו עד כדי כך מאמינים בתוכן שאנחנו מלמדים”,
שלו יפרח והדר אשוח, מנחי האקדמיה

  לשבת על הספה בבית ולעשות כסף אונליין

חשוב להבהיר שלא מדובר ב”עוד” קורס. מלבד ההיקף שלו, שמבטיח שהוא לא מותיר פינה אחת לא חרושה, באקדמיה הקפידו לבנות פלטפורמה עוטפת שמטרתה להגדיל את אפשרויות ההצלחה עבור כל תלמיד.

הלימודים כוללים בונוסים מיוחדים, כמו ליווי של מנטור אישי אונליין למשך שעות רבות במהלך הקורס ולאחריו.
יש גם הקפדה על
צבירת ניסיון מעשי. מי שרוצה להיות עצמאי בתחום, יוכל לפעול על פי ההדרכה לפתיחת עסק דיגיטלי ולהתחיל לשווק כעצמאי, בדרכים שונות, ביניהן פתיחת סוכנות שיווק.
עבור אלו שדווקא מעדיפים להיות שכירים – האקדמיה עובדת עם חברת השמה לתחום ההייטק, והבוגרים יוכלו לקבל סיוע במציאת עבודה חדשה. 

“אגב, אנחנו מעניקים אחריות בקורס לא רק על הצלחה, אלא אפילו על שביעות רצון. במידה וסיימת את הקורס ומטלותיו – מספיק שלא היית שבע רצון כדי לקבל את כספך בחזרה“, אומר יפרח.

מפתיע!

אנחנו עד כדי כך מאמינים בעצמנו ובתוכן שאנחנו מלמדים

אני יודע שהאינטרנט מוצף על סיפורי ‘אנשים מתעשרים ברבע שעה’. פה אין משחקים וסיפורים.
מדובר בתחום שצריך
להכיר וללמוד, לעבוד, ואז רואים תוצאות והמון סיפוק. באמת מרוויחים הרבה, וידוע שהאנשים שעוסקים בשיווק באינטרנט יכולים להפוך למאוד עשירים, אבל זה לא מכסף שגדל על העצים, אלא מעבודה”. 

מה זה אומר בפועל?

“תכנית הלימוד באקדמיה מגישה את כל המידע הפרקטי שצריך כדי לדעת ליצור במחשב בבית את מקור ההכנסה הבא שלכם.
מטרת הלימודים – לגרום לכם לעשות כסף מהאינטרנט. אתם בונים מקור הכנסה יציב,
ללא צורך בניסיון קודם, בכישרון, או בהון עצמי.
כל אחד יכול, בכל גיל מכל מקום בכל רגע.

אפשר לעבוד ולייצר משכורת נחמדה, ואפשר גם לייצר הרבה כסף ולצאת ממרוץ העכברים השוחק והמתיש. כן, אנחנו מלמדים אנשים להגיע לחופש כלכלי – להתעסק במקצוע מבוקש, לייצר הכנסה נוספת ויציבה שמשאירה זמן לחיות, ובלא מעט מקרים – גם להפסיק לבזבז את החיים בעבודה משעממת. להפסיק לרוץ לשום מקום”.

  עזבו 2020, הגיע הזמן להתקדם לטכנולוגיות של 2100

הדר אשוח ושלו יפרח שעומדים בראש אקדמיית 2100, הם כאמור ממומחי השיווק הדיגיטלי המובילים בישראל. מדובר בחיבור מנצח שמוכיח את עצמו כבר מספר שנים, של שני צעירים עם אנרגיות בלתי נדלות והצלחות חסרות תקדים.

אשוח, 19, הוא נער הזהב שההצלחה שלו בגיל כה צעיר בעולמות השיווק הדיגיטלי הגיעה עד לתוכניות פריים טיים בטלוויזיה. בקרוב הוא מתגייס. אבל, כמו שמעיד השותף שלו: “הוא למעשה יהיה בפנסיה, כי יש לו נכסים דיגיטליים שעובדים בשבילו גם בתקופה שיהיה על מדים ועסוק בצבא”.

יפרח, 30, היה לפני כן יזם ובעל עסקים – לא דיגיטליים , ולאחר שנקלע לבור כלכלי עמוק, ללא שום דבר ביד התגבר על המשבר בזכות העולם החדש שהתגלה לו: האינטרנט ומה שיש לו להציע.
על העיסוק בשיווק דיגיטלי הוא מתמצת: לקח לי 27 שנים לייצר חובות של רבע מיליון ש”ח. תוך 3 שנים הגעתי למצב שבו אני היום -אני יודע איך לייצר את הסכום הזה ב3 שעות.”

 

שלו יפרח באנרגיות חיוביות

מבור עמוק לשפע לא נתפס. שלו יפרח, מומחה לשיווק דיגיטלי

ההחלטה שלהם להקים מוסד אקדמיה מקצועי שמציע פתרון מקיף החלה – ויצאה מיד לפועל, לפני כמעט חצי שנה. זאת בעקבות משבר, שהוביל לפרץ שאפתנות יוצא מהרגיל.

 יפרח מסביר: “אחרי שנים בשיווק הדיגיטלי בישראל החלטנו לפני שנה, הדר ואני, להתמקד בפעילות בשוק הדיגיטלי בארה”ב. במשך 8 חודשים קיימנו שם פעילות אינטנסיבית וגילינו כמה הכול מטאורי בחו”לושהכוכבים הכי גדולים בישראל, כולל אנחנו, הם ברמה יותר נמוכה אפילו מהודו וניגריה בשיווק דיגיטלי.
 זה מצב ופער שלא הסכמנו לקבל!

 השקענו 100 אלף שקל בהכשרות מטורפות ולימודים. עם הידע העצום שרכשנו עבדנו עם 500 לקוחות בחו”ל. וזה עף! גדלנו מאוד.
וזהו, כמו שלימדנו בשנים האחרונות מעל 6,000 תלמידים, אנחנו רוצים להנגיש לישראלים את כל מה שהמשכנו ולמדנו בשנה הזאת, שלא יישארו מאחור.
שיהיו אנשי שיווק מתקדמים לא כמו שנת 2020, אלא כמו שנת 2100, עם כלים טכנולוגיים מהמאה הבאה”. 

אתם עוד בראשית הדרך, אבל נראה שכבר נרשמו הצלחות

“מפיילוט שעשינו יש כבר שני בוגרים שעובדים ישירות באקדמיה ומייצרים הכנסות של חצי מיליון שקלים בחודש. יש תלמיד מצוין שקישרנו לחברה אחרת ועושה שם חיל, עוד לפני שסיים את הקורס.  עוד שני תלמידים ששיתפו פעולה ופתחו חברה בעלת הכנסות של שבע ספרות תוך חודשים בודדים. היה גם בעל עסק שלמד אצלנו, בתחום הג’ינגלים, שילש את ההכנסות שלו

וזאת רק ההתחלה.

אני למשל,  מכניס 8 ספרות בשנה”, אומר יפרח “וכל אחד יכול לשפר את מצבו הכלכלי”.

ומה עם איזו טעימה בחינם מהקורס? קיימת אופציה כזאת? ​

“ברור!”

  סמינר אינטרנטי במתנה – בואו להכיר את עולם השיווק הדיגיטלי 

“אנחנו מקיימים הדרכות אינטרנטיות בחינם, סמינר פרקטי: 4 הדרכים לעשות כסף מהאינטרנט, גם למתחילים.” אומר יפרח. “הן מוגשות באהבה לציבור כדי לתת הצצה לעולם הזה, מה שנקרא – לטבול את הבהונות במים, ולקבל כלים ודרכים פרקטיות להתחיל לייצר תעסוקה אונליין, וגם, להכיר אותנו יותר טוב.
בכללי, יהיה כיף, מצחיק ופותח-תודעה. מי שיגיע ירגיש ישר את האווירה. הדר ואני מאוד קלילים וזורמים, ושומרים תמיד על אותנטיות, וגם צחוקים. זה מאוד חשוב לנו וזאת הדרך הכי טובה ללמוד”.

יפרח מסכם “זה זמן מצוין להצטרף לעולם הזה. עכשיו כשכל הישראלים מבינים את החשיבות של הכנסה גמישה מכל מקום, וגם, כמובן – ריבוי מקורות הכנסה.

“זו יכולה להיות עבודה עיקרית שניתן להרוויח ממנה המון, ויכולה להיות הכנסה נוספת שתכניס לכם עוד 2500 שקלים בחודש. אתם יכול להיות עצמאיים, או שכירים. זו כבר הבחירה שלכם. עכשיו זה זמן טוב יותר מתמיד להיכנס לתחום. אנחנו מזמן הבנו את זה. עכשיו גם שאר העולם מבין. ועם כל הכאב שבתקופה הזאת – אנחנו אוהבים להסתכל על הדבר החיובי שצומח מזה. כי כאן בדיוק נמצאים השקט והעצמאות הכלכלית, כאן נמצא החופש.”

הדר ושלו - מטיילים ונהנים

יזמים צעירים ומעוררי השראה. הדר אשוח ושלו יפרח מאקדמיית 2100

זאת ההזדמנות שלך להתחיל לעבוד מהבית

אל תתנו למצב במשק לשבור אתכם כלכלית, תתחילו לייצר הכנסות יציבות מהאינטרנט

Ⓒ כל הזכויות שמורות לחברת ריצ’בק בע”מ
השימוש באתר בהתאם לתקנון תנאי השימוש

 Disclamer – הסרת אחריות
ההכנסות והתוצאות המוצגות במאמר זה הן יוצאות דופן ולא נועדו לשמש כערבויות. 
כפי שמוגן בחוק, אנחנו לא יכולים להבטיח דבר לגבי היכולת שלך להשיג תוצאות דומות או להרוויח כסף. 
אנחנו לא מכירים אותך, וחוץ מזה, התוצאות וההישגים שלך בחיים תלויים רק בך. 
אנחנו מאמינים שלכל אדם מגיעה הזכות לדעת ולהכיר דרכים שיכולות לעזור לו להשיג את המטרות שלו בחיים,
ואנחנו עושים את המקסימום כדי לספק כמה שיותר תוכן איכותי, אותנטי ואמין כדי לעזור להשיג זאת.
אנחנו עובדים בשקיפות מלאה ופועלים על פי החוק, ניתן לעיין בתקנון האתר בקישור למעלה.
אנחנו מודים לך שאתה קורא את התכנים שלנו ומעמיק כדי להשיג הצלחה בחיים.

הרשמו לסמינר הרשת הקרוב

הסמינר מועבר באינטרנט – כל מה שצריך זה לבחור תאריך: