“מה אם הייתי אומר לכם שתוך 18 שעות בלבד יכול להיות לכם מקצוע דיגיטלי ביד ותיחשפו לשיטות שיהפכו אתכם למאסטרים בתחום בלי שתצטרכו לקרוע את הכיס ובלי שתצטרכו לוותר על החופש שלכם”

סושיאלס - קורס מנהלי רשתות חברתיות

בשיתוף פעולה עם משווק העל

שלו יפרח

מקצוע ב- 18 שעות

הקורס הראשון בישראל שבתוך 18 שעות הסמכה יהפוך אותך מ-0 למאסטר במקצוע החדש והמבוקש בזירה הדיגיטלית שיאפשר לך להנות ממקצוע מעניין ומתגמל וישאיר לך חופש לעשות את הדברים שאתה אוהב מתי שאתה בוחר.

היי קוראים לי שלו יפרח, חלקכם מכירים אותי כמרצה מוביל באקדמית 2100, אבל אתם כנראה לא יודעים שעד לפני 3 שנים הייתי כישלון.. 

אף פעם לא הייתי טוב בלימודים (עד היום לא הוצאתי בגרות) אז תואר מעולם לא היה אופציה בשבילי ובכל דרך שניסיתי לעשות כסף נכשלתי. ותאמינו לי, ניסיתי – היו לי עסקים כמו מסעדה, פיצויצייה,חברת הפקות וגם חברת סטרטאפ, למדתי תכנות וניסיתי להקים בית תוכנה שגם לא הצליח…
אפילו ניסיתי לעבוד כשכיר בחברת סטרטאפ וכמנהל פרוייקטים בבית תוכנה אבל שום דבר לא עבד… 

מצאתי את עצמי בגיל 27 עם חובות של מאות אלפי שקלים ובלי שום דבר ביד. ובאמת לא ידעתי איך אני מתקדם עם החיים שלי.

הכל התחיל להשתנות ברגע שנחשפתי לעולם המקצועות הדיגיטליים…

מכירים את הרגע הזה שאתם מרגישים כאילו נדלקת לכם נורה מעל הראש? זה היה הרגע, רק שזה הרגיש יותר כמו שמש! זה מה שהפך את החיים שלי ב-180 מעלות.

הרגשתי שמצאתי מכרה זהב! אבל יותר מזה, הבנתי שכולם יכולים להנות ממנו, השאלה היחידה הייתה – מי יהיה מספיק נבון לזהות את ההזדמנות הזאת כמו שאני זיהיתי?

תוך 3 שנים הפכתי מאנונימי בחובות שגר אצל ההורים לאחד המשווקים הדיגיטליים המובילים בישראל עם עסקים שמגלגלים 8 ספרות בשנה ואלפי ישראלים, מעל 8,500 נכון להיום, שלהם הענקתי את מתנת השיווק הדיגיטלי שאפשרה להם להחזיר את השליטה על הזמן שלהם. ממש כמו שזה עזר לי.  

 אז אם גם אתה מרגיש אבוד ולא מצליח למצוא מקצוע שיעניין אותך,  נמאס לך להיות כל הזמן קצר בכסף, ואתה מרגיש שאתה מאכזב את האנשים שחשובים לך- זאת ההזדמנות שחיכית לה

אולי אתה חושב שאתה חייב לעשות תואר כדי שיהיה לך מקצוע “בטוח”, אבל אחרי שתקרא את מה שאני הולך לכתוב בעמוד הזה אתה לא תאמין שכלכך מעט אנשים נחשפים להזדמנות הזאת ושלא שמעת על זה עד היום…

מה אני מציע לך

“סושיאלס” מלמד איך להפוך למנהלי רשתות חברתיות בניו מדיה. הוא קורס פרקטי ייחודי מסוגו שיקח אותך צעד צעד בדרך להיות מאסטר בניהול חשבונות באינסטגרםפייסבוק ויוטיוב ללא ניסיון קודם וכל זה בלמידה משיעורים מוקלטים אונליין.

אתה בטח חושב שזה נשמע טוב מידי, וכל מה שנשמע טוב מידי הוא כנראה לא מציאותי.. אבל אני הולך להסביר לך בדיוק למה זה אמיתי לגמרי-

כשבניתי את הקורס לקחתי את כל הידע והניסיון שצברתי במהלך השנים ויצקתי אותו ל-4 פרקים מקיפים שמקנים את כל הידע המקצועי שנדרש כדי להפוך למאסטר בניהול רשתות חברתיות עם נקודת מבט שלי כמשווק דיגיטלי מקצועי – מה שיתן לכם את היכולת להכפיל את התוצאות שלכם ולשים אותכם רמה אחת מעל השאר.

משפך ניהול רשתות חברתיות

הפרק הראשון מקנה את הבסיס שכל אחד צריך כדי להיכנס לתחום (כשהוא מבין מה הוא עושה) והכרת המקצוע לעומק.

הפרק השני עוסק בפייסבוק, השלישי באינסטגרם והרביעי ביוטיוב – כל אחד מהפרקים האלו מתמקד ברשת חברתית אחת בכל פעם בצורה מעמיקה עם הדגשים הרלוונטיים לכל אחת כך שכבר בסוף כל פרק יש לכם את הכלים להתחיל לנהל את הרשתות החברתיות אותם למדתם!

אבל היה לי משהו חסר.. המטרה שלי הייתה לעזור לאנשים לשפר את החיים שלהם ולתת להם את הכלים לעסוק במקצוע שיתגמל אותם בתנאים, בכסף ובזמן  גם אם הם מתחילים מאפס. 

משפך ניהול רשתות חברתיות

ואמנם נתתי את כל הידע המקצועי אבל מה עושים אחרי שצוברים את הידע? איך מתחילים? – אז החלטתי להוסיף פרק נוסף – “פרק ערוצי הרווח” – הפרק שאורז את כל מה שנלמד בקורס ומדריך אותכם איך להפוך את כל הידע שצברתם למקצוע וכיצד תוכלו למצוא עבודה גם כשכירים וגם כעצמאיים!

אני רוצה שתדע שאולי אי אפשר להרוויח כסף בקלות, אבל בזכות האינטרנט יש לנו דרכים הרבה יותר קלות להרוויח כסף

אני מאמין שאם רוצים לראות תוצאות צריך להשקיע, אבל חייב לדעת איפה להשקיע כדי למנף את התוצאות שלך. בגלל זה חשוב לי שתבין למה כן כדאי לך לבחור בניהול רשתות חברתיות כמקצוע-

ואני לא אומר שאתה צריך להפוך את החיים שלך מהרגע להרגע, אתה לא חייב לעזוב הכל ולהתחיל מחדש. גם אם אתה נמצא כרגע בעבודה או בלימודים או שפשוט יש לך תוכניות אחרות, אתה עדיין יכול לעסוק בתחום כדי לייצר הכנסה נוספת שפשוט תיתן לך את האקסטרה שאתה צריך ועדיין להשאיר לך זמן לעצמך.

מה לומדים בקורס?

הקורס מורכב מ-6 פרקים אשר הוקלטו מראש  ככה שניתן לצפות מכל מקום, בזמן שלכם ובקצב שלכם. מהמחשב הנייד או מהסמארטפון.

…………………………………………………….

מה ההשקעה שלך

אני רוצה שתיקח כמה דקות ותחשוב על השאלות האלה לעומק,

 אני יכול להגיד לך שלפני 3 שנים הדברים האלה היו שווים זהב בשבילי. כדי לצבור את כל הידע שיש לי היום הייתי צריך לנסות שוב ושוב, להיכשל, להצליח ולהפסיד הרבה כסף בדרך. 

אז יצרתי את הקורס הזה לאנשים בדיוק כמוך, שנמצאים במקום שאני הייתי בו, במטרה לחסוך להם את כל הטעויות וההפסדים שהיו לי ולתת להם את ה”בוסט” שהם צריכים כדי להתחיל את הדרך שלהם בצורה הכי חלקה שאפשר.

מהתחלה רציתי שמחיר הקורס יהיה כמה שיותר נגיש וגם שמי שנמצא עכשיו במצב שאני הייתי בו יוכל לרכוש אותו ולהרוויח מקצוע חדש שיכול להניב לו הרבה יותר כסף ממה שהוא הוציא עליו – שההשקעה תמנף את התוצאות שלה. אך גם היה לי חשוב שהמחיר ישקף את הערך של התוכן המועבר בקורס ואת ההשקעה שנתתי בקורס. 

כך שהשווי המקורי של הקורס הוא 1,200 ש”ח בלבד! 

שמעתם על מקצוע שאפשר לרכוש בסכום כזה? ועוד ללמוד ממישהו עם ניסיון אמיתי? ויותר מזה, קורס שמחזיר את ההשקעה שלו כבר מהתחלה

אני בטוח שאתה כבר ממש בעניין, אבל אני מבין כמה קשה זה לעשות את הקפיצה למים כשהקול הזה בראש כל הזמן לוחש לך ש”אולי זו טעות” וש”אולי לא תצליח” או שאתה צריך את הכסף ואתה מעדיף לא לקחת את הסיכון – לא משנה כמה אסביר לך שזאת הזדמנות לעשות סופסוף שינוי ולראות תוצאות אמיתיות

אז החלטתי שאני רוצה לתת גם למי שיש לו את כל החששות האלה, אבל עדיין יש לו את האפשרות להשקיע סכום כסף נמוך יותר, הזדמנות מיוחדת לרכוש את הקורס

במחיר מיוחד של 497 ש”ח בלבד!

כי כשאני הייתי במקום הזה גם אני הייתי רוצה שמישהו יעזור לי לעשות שינוי ויתן לי את הדחיפה הזאת. 
ואם הייתה לי אפשרות לוותר על עוד איזה יציאה עם חברים ועוד איזה זוג נעליים שאני לא באמת צריך כדי להשקיע בעתיד שלי, הייתי עושה את זה.

כל מה שנדרש ממך להשקיע זה 497 ש”ח ו18 שעות למידה ויש לך מקצוע ביד!  

עכשיו גם אתה לא מבין איך יכול להיות שכלכך מעט אנשים נחשפים להזדמנות הזאת ואיך יכול להיות שלא שמעת על זה קודם?!

מקצוע ב-18 שעות:

סושיאלס - קורס מנהלי רשתות חברתיות

השחקן החדש בזירת מקצועות הדיגיטל שיאפשר לך:

להנות ממקצוע מתגמל עם ביקוש מטורף,
 לעבוד מכל מקום בתנאים שלך
ולהיות מסופק שיש לך את החופש לעשות את הדברים שאתה אוהב.
 

מלאו את הפרטים ותועברו לרכישת הקורס ב-497 ש”ח בלבד:

*הקורס מועבר דרך הרשת בשיעורים מוקלטים, כך שתוכלו ללמוד מתי ואיפה שנוח לכם. (זמין לכל החיים)

מה מקבלים כשרוכשים את הקורס?

שאלות נפוצות

אז, אתה אומר שמייד בסוף הקורס אתחיל להרוויח כסף?

חשוב מאוד שתבין שאין נוסחאות קסם. מה שאני נותן לך בקורס זה את כל הכלים והידע שאתה צריך כדי להצליח אבל אם לא תיקח את זה ברצינות ולא תתרגל את כל הדברים שאני אלמד אותך זה לא משנה כמה הקורס שלי יהיה טוב, כמה תוכן, ידע והשקעה יהיו בו, הסיכויים שתצליח אם אתה לא מכיר את התחום מתקרבים לאפס

אבל אם אתה מחליט להשקיע בקורס ולקחת אותו ברצינות, חוץ מזה שתלמד מקצוע ותהיה מוביל בתחום, אתה גם תלמד כיצד תוכל לבנות תיק עבודות מרשים שיכפר על העובדה שאין לך ניסיון וייצג אותך כבעל מקצוע רציני שיודע מה הוא עושה.  

אם תבחר להיות עצמאי אתה תלמד כיצד מגייסים לקוחות, מה הצורה הנכונה לעבוד איתם ואיך מנסחים הצעת מחיר בצורה נכונה. 

אם תבחר להיות שכיר אתה תלמד איך תוכל למצוא עבודה ומה הדרישות בשוק ותהנה משיעור בונוס שידריך אותך כיצד לכתוב קורות חיים ולגרום למעסיק לבחור דווקא בך.  

בנוסף, אתה תלמד כיצד להגדיר לעצמך מטרות ולנהל את המשימות שלך בצורה שתקדם אותך לכיוון היעדים שלך.

איך אני יכול לדעת שבאמת יש עבודה במקצוע?

אתה יכול פשוט לראות בעצמך, מספיק שתעשה חיפוש קל בגוגל ותמצא מודעות דרושים בלי סוף למקצועות כמו “מנהלי רשתות חברתיות” או “מנהלי סושיאל” ואם תבדוק את הדרישות תוכל לראות שהידע שנלמד בקורס יכול להכניס אותך לרוב המשרות האלה עוד לפני שיש לך ניסיון בתחום.

איך זה הגיוני שאתה יכול לתת לי את כל הכלים שאני צריך רק ב-18 שעות?

אחד מהדברים היפים בעבודה במחשב ובאינטרנט היא היכולת לייעל תהליכים. כל הזמן יש פתרונות יותר ויותר קלים לדברים שבעבר היו מאוד מסובכים ורק אנשי מקצוע יכלו לעשות אותם. למשל כשאני התחלתי, הדרך היחידה לעשות עיצוב גרפי טוב הייתה דרך “פוטושופ” – תוכנה מסובכת ומורכבת שאתה לא יכול לעבוד איתה אם לא למדת לפני זה איך, אבל היום קיימות מערכות נוחות ופשוטות להבנה שאיתם אפשר לעשות עיצובים מקצועיים גם אם זו פעם ראשונה שאתה עובד בהם (כמובן שבקורס נלמד עם איזה מערכת הכי מומלץ לעבוד).

וזה בא לידי ביטוי בעוד הרבה תהליכים נוספים שעברו ייעול במהלך הזמן. כך שחוץ מידע טכני בסיסי שאצטרך ללמד אותך בקורס כל השאר יתמקד על אסטרטגיות, צורת חשיבה ועקרונות לעבוד על פיהם – את השאר אתה צריך להביא וכל מה שזה דורש זה שתהיה עם ראש פתוח ושתיתן ליצירתיות שלך לשחק את המשחק (אנחנו גם נלמד איך לקבל השראה ולפתח את צורת החשיבה).

ואל תשכח שברכישת הקורס אתה מקבל גישה לקורס לכל החיים כך שאם אתה צריך לחדד ולרענן את הידע שלך אתה יכול פשוט לחזור ולצפות בתוכן הרלוונטי במערכת הקורס-אחד היתרונות הגדולים ברכישת קורס דיגיטלי. 

אם באמצע הקורס יש לי שאלות, למי אני פונה?

שאלה מצויינת. לפני שאתן תשובה חשוב לי להבהיר שמטרת הקורס הוא להיות במחיר נגיש ככה שכל מי שירצה יוכל לרכוש את הקורס וללמוד את המקצוע הזה.
לכן הקורס מוגדר בקטגוריית ה- Low Cost, כן כן ממש כמו בטיסות.
בפועל זה אומר שחתכנו כמה שיותר גורמים מייקרים כמו למשל מענה מקצועי, כמות התוכן, זמן האחריות וכו’.. כדי לאפשר למוצר להיות במחיר הכי נגיש שאפשר. והצלחנו. המשמעות היא – שקיבלת קורס מדוייק עם 100% פרקטיקה במחיר סופר נגיש (במחיר נמוך בהרבה מקורסים דומים)

בגלל זה תמיכה מקצועית לא קיימת במהלך הקורס.
קורסים שכוללים תמיכה מקצועית מתייקרים לאלפי שקלים וזה נוגד את האג’נדה שלמטרתה יצרנו את המוצר הזה.
לאפשר לכל אזרח שרוצה ללמוד מקצוע חדש ומתגמל, גם בעת משבר, מכל זמן ובכל מקום, בלי לקחת הלוואה או להיכנס לסחרור כלכלי.

האם אני צריך שיהיו לי המון עוקבים?

ממש לא!
בקורס אנחנו נלמד אותך איך למשוך אלייך עוקבים או לעסקים שתעבוד עבורם, בלי להשקיע שקל נוסף על שיווק ופרסום.

אין לי כל כך נסיון ברשתות חברתיות ואני הכי טכני שיש, האם זה מתאים לי בכל זאת?

חד משמעית כן.
הקורס בנוי בצורה כזאת שהוא לוקח אותך יד ביד מ-0 לידע עד למצב של שליטה מלאה ברשתות החברתיות.
זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה, אני מבטיח לך.
לא צריך שום רקע טכני ובטח שלא צריך נסיון מכל סוג שהוא ברשתות החברתיות. גם אם עדיין אין לך חשבון בפייסבוק או אינסטגרם למשל, זה בסדר, נלמד אותך צעד אחר צעד איך לפתוח חשבון ולהגדיר אותו 🙂

אני מקווה שאתה מבין שזו הזדמנות שלא רואים כל יום, לא כל יום יוצא מקצוע חדש לשוק עם דרישה כלכך גבוהה, לא כל יום אתה יכול לרכוש מקצוע ב-18 שעות בלבד שנותן תגמול כספי גבוה, לא כל יום יש מישהו שהחליט לתת לך הזדמנות כמו שהוא היה רוצה שתהיה לו ולא כל יום אתה פוגש את כל ההזדמנויות האלה במקום אחד.

הרשמו לסמינר הרשת הקרוב

הסמינר מועבר באינטרנט – כל מה שצריך זה לבחור תאריך: