אקדמיית 2100 מציגה:

להפוך למומחה בשיווק דיגיטלי מהבית ולהרוויח כסף אונליין

הגיע הזמן להפסיק לזנוח את החלומות שלך,
בזמן שהבוס מגשים את שלו בעזרתך.

להגדיר את עצמך אדם חופשי ולשבור את המגבלות של עצמך
בעזרת היכולת לייצר הרבה יותר כסף.

ברוך הבא לעולם הדיגיטל.

מסלול הפרימיום של אקדמיית 2100, זו תכנית ההכשרה המקיפה בארץ
ליצירת פרנסה מקוונת במגוון דרכים, בתכנים עשירים ופרקטיים
הזמינים לצפייה עבורך לכל החיים, בזמן ובקצב שלך.

אם
נמאס
לך...

“למכור” את הזמן שלך לבוס תמורת משכורת לא מספקת,
 ואתה חולם להרוויח כסף על העבודה שלך נטו ולא על כמות השעות שאתה עובד…

 להיות מוטרד מהמצב הכלכלי החונק, והכסף שאתה מרוויח בכל חודש מספיק בדיוק לכיסוי ההוצאות שלך ומאלץ אותך להתפשר על רמת חיים “סבירה”.

 שיש בך פוטנציאל חבוי שכבר כמעט ויתר על עצמו,  שרק צריך את הטריגר הנכון כדי לגרום לו לפרוץ החוצה ולהפוך אותך לגרסה הכי מוצלחת של עצמך. 

יש דבר אחד שיכול לגרום לך להצליח לפרוץ את תקרת הזכוכית בשכר
ולהעניק לך תחושת חופש אמתית שבה אתה לא מחויב לשום דבר

מלבד להצלחה שלך

הדרך הבטוחה ביותר לעצמאות פיננסית, היא דרך העולם החדש - עולם הדיגיטל

מסלול הפרימיום לשיווק דיגיטלי
של אקדמיית 2100

5/5

אז בין אם כבר שמעת עלינו בעבר ובין אם לא, אנחנו אקדמיית 2100 למקצוע השיווק הדיגיטלי. 

השליחות שלנו היא לעזור לכמה שיותר ישראלים לצאת לחופש כלכלי אמיתי ולהחזיר להם את השליטה על הזמן ועל החיים שלהם.

אנחנו עושים זאת על ידי תוכנית הכשרה מקצועית ומקיפה, שבסופה, תהיה מומחה לשיווק דיגיטלי. התוכנית שלנו מתמקדת בפרקטיקה ובצד המעשי של המקצוע.
לאחריה, תוכל להתפרנס מהמחשב האישי שלך,
בכל דרך שתבחר – כעצמאי, כשכיר, או כמקור הכנסה נוסף.

מה תלמדו בתוכנית הדיגיטלית שלנו?

קידום ממומן

בעידן של היום, קידום ממומן הוא הבסיס להצלחה והוא היכולת שכל אחד חייב - היכולת להרוויח כסף מהאינטרנט.
התמחויות קידום ממומן ב-Facebook, Instagram, Google ads, Youtube, Popads, Propllerads ומודעות Naitive באתרי תוכן (Outbraon ו-Taboola) - תלמד לשלוט בכל הגזרות השיווקיות ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים עבורך או עבור לקוחות שלך בצורה היעילה והמשתלמת ביותר.

משפכי שיווק

ללמוד את היכולת להפוך גולשים ללקוחות ולהכפיל את הרווח שלכם בעולם הדיגיטל באמצעות משפכי שיווק ממירים.
תלמדו איך לבנות דפי נחיתה ודפי מכירה שיהפכו גולשים ללקוחות משלמים. תתמחו בעבודה עם כלים שלא דורשים ידע בתכנות או עיצוב ומתאימים לכל אחד, בכל רמה, עם או בלי רקע.

רשימות תפוצה

כלי השיווק הרווחי ביותר מאז קום האינטרנט. תלמדו איך לייצר "מועדוני לקוחות פרטיים" שיכניסו לכם כסף.
להפוך למומחים בכתיבת סדרת מסרים מותאמת לגולשים וללקוחות שלכם ככה שתוכלו להכפיל הכנסות על "טייס אוטומטי". רשימות תפוצה במיילים, סמסים, Push והכלי העוצמתי - ManyChats

כתיבה שיווקית

הבסיס של משווקים בדיגיטל. תלמדו איך להפוך מילים לכוח ולבחור את המילים הנכונות שיגרמו לגולשים לעשות את כל מה שאתם רוצים.
התמחויות קידום ממומן ב-Facebook, Instagram, Google ads, Youtube, Popads, Propllerads ומודעות Naitive באתרי תוכן (Outbraon ו-Taboola) - תלמד לשלוט בכל הגזרות השיווקיות ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים עבורך או עבור לקוחות שלך בצורה היעילה והמשתלמת ביותר.

שיווק שותפים

התחום החם בישראל בשנים האחרונות שמאפשר לכל אחד לייצר הכנסה נוספת או עיקרית מהאינטרנט על ידי תיווך בין מוצרים לקונים, בצורה אנונימית מהמחשב האישי שלכם.
לא סתם כולם רוצים ללמוד איך לעשות את זה, אחרי הכל זאת הדרך היחידה שמאפשרת לך לנהל עסק בלי עסק - בלי מלאי, בלי לקוחות, בלי אחריות. שיווק שותפים זאת דרך נהדרת לאנשים שרוצים להרוויח כסף, להישאר אנונימיים ולשמור על החופש שלהם.

מוצרי מידע

איך להפוך כל ידע שכבר יש לכם בראש למוצר דיגיטלי שאנשים מוכנים לשלם עליו כסף. מוצרי מידע הם הנכסים הדיגיטליים הצומחים ביותר בעולם היום.
אפיק הרווח שכל אחד חייב לדעת היום. מתאים לבעלי עסקים ולאנשים שלא יודעים עדיין איך הם יכולים להרוויח כסף באינטרנט. למה? כי באמת שלכל אחד, כל אחד, יש ידע בראש שאנשים אחרים מוכנים לשלם עליו. החל מאיך לבשל חביתה או לקפוץ גבוה יותר ועד תורת הקוואנטים.

שירותי שיווק לעסקים

היום יותר מתמיד בעלי עסקים מבינים שכדי להצליח הם חייבים נוכחות בדיגיטל. בסיום תכנית ההכשרה שלנו יהיו לכם את כל הכלים לגרום לזה לקרות - ולהרוויח.
תלמדו איך למצוא לקוחות שצריכים את השירותים שלכם, איך לסגור איתם עסקה שתכניס לכם כסף ללא סיכון ואיך לשמר את הלקוח מרוצה לאורך זמן - ככה שלא רק שהוא ימשיך לעבוד איתכם, הוא גם ימליץ עליכם לחברים שלו. סוכנויות שיווק הפכו להיות אחד מאפיקי הרווח הצומחים בשנים האחרונות ולכם יהיו הכלים לעשות את זה.

קידום ובניית אתרים

אחד ממקצועות הדיגיטל היציבים מאז קום האינטרנט. תלמדו איך לבנות אתרים ב-wordpress (ממש כמו האתר הזה) ואיך לקדם אותם למקומות הראשונים בגוגל.
אין דרך אחרת לתאר את זה מאשר עוד קורס בתוך הקורס שלנו. ללמוד פיתוח אתרים ב-Wordpress וקידום אתרים (SEO) זה קורס שיכול לעלות אלפי שקלים (תבדקו אותנו). עד סוף הקורס תהפכו למומחי קידום SEO ותוכלו לעבוד בתחום כעצמאיים ושכירים וכמובן תדעו גם איך לבנות ולעצב אתרים ב-Wordpress

אוטומציות

המשאב הכי יקר שלכם הוא - זמן. בקורס תלמדו איך לגרום למחשב לעבוד בשבילכם, ככה שתוכלו לנוח או להתפתח ובמקביל להמשיך ולהרוויח. 
תלמדו איך לגרום למחשב לעבוד בשבילכם בלי שום רקע בתכנות ובלי לכתוב אף שורת קוד בעזרת מערכות חינמיות שקיימות באינטרנט וזמינות לכולם. תחסכו לעצמכם זמן בטיפול במשימות שוחקות ותשקיעו את הזמן בהמשך הצמיחה שלכם.

עיצוב גרפי למשווקים

היו לא צריך להיות אומנים ולהבין במחשבים כדי לעצב כמו מקצוענים, במהירות ובלי עלויות על תוכנות.
תלמדו איך לעצב באנרים, קאברים, טאמבנליים, כריכות ספרים, לוגואוים ועוד... בלי לדעת עיצוב גראפי בכלל! נשתמש במערכת חינמית בשם CANVA ונלמד איך בלי שום ידע קודם - כל אחד יכול להיות מעצב גראפי שיודע לייצר תכנים לשיווק.

שיווק בוידאו

לא רק שתלמדו איך לשווק בוידיאו בערוצים השונים אלא גם איך לצלם וידיאו בצורה מקצועית ולא מקצועית - ולמה וידיאו חובבני עובד טוב יותר מצילום ועריכה מקצועיים במקרים מסויימים.
תלמדו איך להכין סטודיו ביתי ולצלם פרסומות ותכנים ברמה מקצועית בלי להשקיע הון על ציוד, תלמדו לערוך סרטונים בתוכנות חינמיות שזמינות לכולם באינטרנט ואת סודות המקצוע הכמוסים ביותר שלנו - כמו למשל: למה אנחנו ממשיכים לצלם סרטוני סלפי עם סאונד גרוע?

יציאה לשוק העבודה

בסוף תכנית ההכשרה שלנו תקבלו את תעודת הגמר הרשמית שלנו ולאחר מכן נלמד אתכם כל מה שצריך לדעת על יציאה לדרך עצמאית או לעבודה כשכירים.
הבוגרים יקבלו תעודת גמר רשמית של אקדמיית 2100 עם התמחות בשיווק דיגיטלי. תלמדו את כל מה שצריך לדעת ביציאה לדרך עצמאית: עוסק מורשה / פטור, חברה בע"מ, מיסים ורשויות ניהול כספים ועוד.. וכמובן איך למצוא משרות שמתאימות לידע שלכם, כתיבת קורות חיים ועזרה בהשמה למצטיינים.

איך תכל'ס תתחילו להרוויח?

ארבעת ערוצי הרווח שיתרגמו לכם את כל מה שלמדתם עד עכשיו - לכסף

התמחות בשיווק שותפים

תלמד להרוויח כסף משיווק שותפים - שיווק מוצרים של מישהו אחר עבור עמלת תיווך מבעל המוצר, כלומר, להתחיל לייצר הכנסות ללא התעסקות עם מוצרים משלך.

התמחות ב-SEO

תלמד מ-0 איך לבנות אתר מדהים עבורך או עבור לקוחות שלך ולקדם אותו ללא עלות בגוגל, וכך לייצר נכס דיגיטלי מניב. הצלחת לקדם אתר לעמוד הראשון של גוגל? אפשר למכור אותו למישהו שמוכן לשלם לך הרבה כסף עבורו.

התמחות במוצרי מידע

ידעת שיש לך ידע שאתה יכול למכור? בשנים האחרונות ובעיקר כעת, תחום מוצרי המידע הדיגיטליים תופס תאוצה, כשאנשים לומדים אונליין כל תחום אפשרי: מבישול, נגינה, שפות ועוד. גם אם לא חשבת כך עד עכשיו - ידע רב שיש לך בראש יכול להיות מתורגם לכסף. תלמד איך לייצר קורס\ספר דיגיטלי מא' ועד ת' ולייצר הכנסות על מוצר שעלה לך 0 ש"ח.

התמחות בהקמת סוכנות שיווק

תלמד איך גם אתה יכול להקים סוכנות שיווק מהמחשב האישי שלך, ולקבל תשלום מבעלי עסקים שזקוקים לשירותך כמשווק על בקידום ממומן - ללא מוצרים משלך וללא סיכון כספי.

רוצה להשתחרר מהתלות בכסף
ולייצר לך עתיד בריא ומחוסן כלכלית?

תתקדם לדיגיטל.

עולם האינטרנט כבר מזמן הצליח לחדור לכל אספקט בחיינו,
מחשב וחיבור לרשת אלחוטית הם המחברת והעיפרון בעולם המודרני,
והתקופה האחרונה רק הדגישה את עוצמת התלות שלנו בדיגיטל.

אם אתה רוצה לבסס את מקומך ביציבות של האינטרנט,

להרוויח יותר כסף בפחות זמן ,לאפשר לעצמך סוף סוף

להתחיל את התחביב שרצית להתחיל כבר שנים
אבל העבודה שתתה לך את כל הזמן,

תתקדם לדיגיטל.

אם אתה חולם לעסוק במקצוע מספק, מעורר תשוקה ומתגמל,
שתוך כדי שהוא מכניס לך כסף, הוא מאפשר לך לטייל בעולם,
לבלות יותר זמן עם המשפחה שלך, ולהשקיע סוף סוף בעצמך...

הם כבר התקדמו לדיגיטל ומצליחים לייצר לעצמם מקור הכנסה קבוע מהאינטרנט, זה הזמן שלך.

שמנו לעצמנו מטרה - להיות הגוף המוביל בישראל למקצועות הדיגיטל ולפתוח לכל ישראלי את ההזדמנות ללמוד שיווק דיגיטלי - במחיר נגיש כלכלית.

כשהתחלנו עם המיזם שלנו, רצינו להפוך להיות אוטוריטה בתחומנו, וללמד שיווק דיגיטלי בצורה הפרקטית, המקיפה והמקצועית ביותר שקיימת היום בארץ. היום, לאחר שהכשרנו כבר מעל ל- 10,000 תלמידים למשווקים דיגיטליים מהשורה הראשונה – אנחנו יכולים להגיד שעמדנו במשימה שלנו.

הבטחנו לשמר את איכות התכנים שלנו ולהציע כמה שיותר תוכן לתלמידים, לכן, עם הזמן הוספנו עוד ועוד שיעורים ותכנים לקורס – ובהתאם גם העלנו את המחיר.

לאחר שהצלחנו לייצר את הקורס האיכותי והאקסקלוסיבי ביותר, מחיר הכניסה לקורס לנרשמים חדשים עמד על 8,970

אבל, בעקבות השנה האחרונה ולאור העובדה שהקורס 100% דיגיטלי והתכנים כבר צולמו ונערכו, החלטנו להוזיל משמעותית את עלות הקורס, כדי לאפשר באמת לכל ישראלי שרצה אי פעם להירשם לתוכנית ועדיין לא הלך על זה – לעשות זאת היום, במחיר נוח לכל כיס.

החלטנו להוזיל את עלות הקורס למחיר של 1,870₪ בלבד.
במקום 8,970₪.

אבל, לקראת תחילת 2021, לחודש ינואר בלבד, החלטנו לצאת במבצע השקה מיוחד, ולתת 20% הנחה נוספים על הקורס, כך שהמחיר היום:

1,470₪ בלבד.

הצטרפו לתוכנית ההכשרה הפרקטית של אקדמיית 2100

והתחילו את הצעד הראשון בדרך לעצמאות כלכלית
כבר היום.

הנחת השקה של 20% לזמן מוגבל

הצטרפו היום ב - 2,470₪ בלבד

מלאו את הטופס ועברו לעמוד סליקה מאובטח

בטח רציתם לשאול...

רכשתי את הקורס, מתי אני יכול להתחיל ללמוד ואיך?

מיד לאחר הרשמתך, תקבל למייל שלך את פרטי הגישה לקורס יחד עם קישור לכניסה ישירה. תוכל להתחיל ללמוד כבר עכשיו, או בכל זמן שנוח לך.

למי התוכנית מתאימה?

פשוט, לכל מי שרוצה לקחת את החיים שלו צעד אחד קדימה, להצליח להשתחרר מהתלות מבוס או ממקום עבודה, ולקבל את היכולת לייצר הכנסה מהאינטרנט.
התוכנית מתאימה לכל גיל ולכל סטטוס בחיים – מאמא במשרה מלאה, פנסיונר בן 60 או נער בן 14. יש לנו תלמידים בקורס מכל הגילאים.

אני לא טכנולוגי במיוחד ולא מתעסק עם מחשבים, האם אני אצליח להשתלב בתוכנית?

לחלוטין. גם אם אין לכם ידע או ניסיון קודמים, בתוכנית 2100 נעבור איתכם צעד אחר צעד על כל מה שאתם צריכים לדעת ולעשות בשביל להצליח בתחום הזה. אנחנו מכשירים תלמידים מרמת ידע אפסית לחלוטין והופכים אותם למשווקים דיגיטליים מקצועיים. בנוסף, עם ההרשמה לקורס ישלח אליך למייל גישה לקורס נוסף במתנה: שימוש בסיסי במחשב.

באיזו שפה מועבר הקורס?

כל התכנים הם בשפה העברית.

באיזו מתכונת מועבר הקורס?

הקורס מועבר בצורה דיגיטלית ומקוונת לחלוטין, כל השיעורים מוקלטים ומועברים אונליין באתר הקורס שלנו. התכנים זמינים לצפייה עבורך בכל שעה, בזמן ובקצב שלך, עם גישה לכל החיים.

טו גוד טו בי טרו. איך אני אדע שזה אמיתי ולא מחלקים לי הבטחות שווא?

אנחנו מלמדים ישראלים כבר מעל ל-3 שנים את מקצוע השיווק הדיגיטלי, אקדמית 2100 היא התוצר הסופי של כל הידע והניסיון של המובילים בתחום בארץ, בניהם: הדר אשוח ושלו יפרח.
האקדמיה הכשירה כבר אלפי תלמידים להפוך למשווקים דיגיטליים שמתפרנסים ממקצועות האינטרנט. יש לנו אתר שלם של סיפורי הצלחה של תלמידים שלנו: סיפורי הצלחה של תלמידי 2100

טוב לי במקום שאני נמצא ואני לא רוצה לעזוב את העבודה שלי, איך בכל זאת התוכנית יכולה לקדם אותי בחיים?

גם אם אתה מאושר במקצוע שלך ואתה מבסוט על העבודה שלך, הידע שתלמד באקדמית 2100 יכול לשרת אותך בדרכים רבות. בין אם כפתרון ליום גשום, כמו שהמשבר האחרון אילץ רבים מאיתנו להישאר בבתים ולחפש מקור פרנסה מהבית, ובין אם מדובר בהשלמת הכנסה, קידום אינטרס אישי אונליין, עיבוי ארגז הכלים המקצועי ושדרוג קורות החיים בשוק כשכיר. עולם הדיגיטל כאן והוא הולך להישאר – הידע שתלמד באקדמיה יהיה רלוונטי עבורך לתמיד.

מה אם קשה לי ללמוד לבד ואני צריך ליווי?

בדיוק בשביל זה הקמנו את תוכנית “המורה הפרטי” שלנו שמאפשר ללמוד יחד עם המנטור המקצועי שלנו שמלווה אתכם בצ’אט פרטי אחד על אחד עם זמינות של 156 שעות בחודש לכל תלמיד. שירות המורה הפרטי הוא שירות הכרוך בתשלום נוסף של 397 ש”ח לחודש – אבל אתם מקבלים מאיתנו חודש ראשון מתנה, 30 יום שבהם תוכלו להפנות כל שאלה והתייעצות ולקבל מענה אישי – בחינם.

אין באפשרותי לשלם באשראי. האם יש דרך אחרת לשלם?

כן. ניתן לשלם בהעברה בנקאית ולבירור אמצעי תשלום, ניתן לפנות למייל הזה: info@2100academy.co.il

הרשמו לסמינר הרשת הקרוב

הסמינר מועבר באינטרנט – כל מה שצריך זה לבחור תאריך: